Przedmiotem aukcji jest produkt   -  Orgazmus

Co to wogóle jest Orgazmus??
Orgazmus to przyrząd sprawiający przyjemność poprzez delikatny masaż głowy. Jest zbudowany z dwóch części: drewnianej rączki oraz metalowych ramion. Nasz produkt jest niezwykle lekki, praktyczny i łatwy do przenoszenia. Jest znakomity zarówno dla młodych, jak i osób starszych. Chcesz się odprężyć przed trudnym sprawdzianem?? Masz już dość tych hałaśliwych dzieciaków?? Twoja nudna praca Cię wykańcza?? Właśnie dzięki Orgazmusowi każdy z Was bez względu na wiek może odczuć nieopisaną przyjemność nie wychodząc z domu. Doskonale uspakaja, przynosi ulgę i radość po ciężkim dniu. Każdy pewnie zapyta jak to możliwe?! Taki prosty przyrząd, a taki wspaniały. Sekret Orgazmusa polega na tym, że podczas jego używania porusza cebulki naszych włosów powodując niezwykle przyjemne dreszcze( osoby łyse odczuwają odrobinę mniejszą przyjemność) Orgazmus w żaden sposób nie uszkadza cebulek włosów. Prawie 100% ankietowanych stwierdziło, że chętnie zakupią Orgazmusa , gdyż on naprawdę działa!!! Ludzie z zagranicy, gdy tylko zobaczyli nasz przyrząd krzyknęli: This is „Orgasmus”.Teraz każdy z Was ma szanse zakupić ten wspaniały produkt.
Orgazmus - zrób sobie dobrze!!!

 

Jest to pierwszy taki produkt w Polsce !!!!!!!!

Po co ci coś takiego ?

a) Możesz zrobić świetny prezent dziewczynie,chłopakowi, mamie....

b) Możesz sam skorzystać z relaksującego a zarazem pobudzjaacego masażu

c) Kup większą ilość, i sam zarób na tym urządzeniu !

d) i wiele wiele innych możliwośći

Istnieje możliwość wybrania koloru rączki oraz wygrawerowania dowolnego napisu na rączce w cenie produktu !!!!!!!!

Zaznaczam, że jest to nowość na Polskim rynku !

Prototyp produktu został sprowadzony z Hiszpanii

Trochę historii....

Już w starożytnym Egipcie stosowano codzienne masaże. Świadczy o tym piktogram znaleziony w grobowcu – przedstawiający rysunek uciskania palców stóp i dłoni .

Masowanie ciała znane było również w Chinach (5000 lat temu). Tam rozwinęła się akupunktura i akupresura. Do Europy w XVII w. wiedzę o akupresurze sprowadzili Jezuici, przybywający z Chin. W tradycyjnej medycynie chińskiej najważniejszą rzeczą jest przywrócenie naturalnego przepływu Qi (jest to nasza wewnętrzna siła) i usunięcie zastojów w organizmie.

Uważano, że w naszym ciele przebiega sieć kanałów energetycznych (zwanych meridianami) . Porównywano je do rzek przepływających przez nasze ciało. Na każdym meridianie znajduje się wiele punktów, które poprzez masaż stymulujemy swobodny przepływ energii . Masując te punkty można nawet leczyć każdy organ wewnętrzny.

UWAGA ! Jeśli interesuje cię większa ilość Orgazmusów skonaktuj się ze mną przed kupnem w celu wynegocjowania odpowiednij zniżki ;)

 

Masaż pomaga :

- złagodzic a nawet zlikwidować ból
- oczyścić organizm z toksyn
- poprawić krążenie
- dotlenić organizm
- złagodzić stres
- wyciszyć się i zrelaksować

Finalizacja Tranzakcji:

Najbardziej odpowiada mi odbiór osobisty na terenie Piekar Śląskich-Bytomia-Rudy Śląskiej oraz miast ościennych

W przypadku, gdy odbiór osobisty nie wchodzi w grę, przystaję na wysyłkę paczką po wcześniejszej wpłacie pieniędzy na moje konto;gdy uznam uznam, że posiadasz wystarczającą ilośc komentarzy możliwa będzie wysyłka za pobraniem pocztowym

 

Kontakt :

gg : 35939XX

piecteam@###.pl

tel.kom. 600 171 XXX

ZOBACZ MOJE KOMENTARZE !!!!!!! PONAD 480 KOMENTARZY BEZ NEGATYWÓW !!!!! GWARANCJA UCZCIWOŚĆI !!!!!! NIGDY NIKOGO NIE ZAWIODŁEM !!!!!!!!!!!

Zapraszam również na oficjalną stronę produktu www.###.pl

Już wkrótce w sprzedaży również drapaczki do pleców oraz inne tego typu produkty......!!!!!

Jeszcze raz zachęcam do kupna !

Wkrótce więcej zdjęć

Pamiętajcie ! Nie bójcie się pytać !

Koniecznie zobacz moje pozostałe aukcje !

37

+ oceń -
Orgazmus ! NOWOŚĆ ! relaks i pobudzenie ! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item73785294.html
kółka do wózków coworking częstochowa