Przedmiotem aukcji jest rewelacyjna grafika przedstawiająca moją wizję uniwersum Marvela.
Gdy kilka lat temu wydawnictwo Marvel zaprezentowało linię "Ultimate" byłem bardzo zawiedziony zwyczajnym ubóstwem tego świata i przygotowanych designów. Jako, że jestem jednym z talentniejszych grafików postanowiłem przygotować własną wersję Ultimate Marvel i zaprezentować ją szychom z wydawnictwa.  Gdy pokazałem ją Joe Quesadzie ten wpadł w taką furię [widocznie był zazdrosny, że miałem więcej talentu i wyobraźni niż jego ludzie], że wykopał mnie z budynku i zagroził, że jeśli jeszcze raz przyjdę do niego z takimi pomysłami przywiąże mnie do krzesła i każe słuchać recytacji scenariuszy Chucka Austena [to ten co grał strażnika Meksyku chyba].

Z tego powodu postanowiłem sprzedać tą pracę na Allegro dla osoby, która będzie miała odwagę iść z nią przed oblicze Quesady i przekonać go do widocznej już na pierwszy rzut oka wyższości moich designów. Praca, rzecz jasna jest bezcenna zarówno przez wartość artystyczną jak i historyczną, ale tu chodzi po prostu o idee.

Rysunek powstał z wykorzystaniem najnowszych technologii szkicu i obróbki komputerowej, kunszt jego wykonania doceni każdy prawdziwy znawca komiksu.

Wysyłam oczywiście prace oryginalną, wykonaną ręcznie, nie żadną kopie czy inną podróbkę. Na tej wersji widać jej wiek - posiada leciutkie zgniecenia i temu podobne uszczebki, spowodwane m. in. bójkami z fanami o posiadanie tejże kultowej pracy. Rysunek wciąż jest jednak doskonałym uzupełnieniem kolekcji każdego fana Marvela!

Poza tym pieniądze z aukcji przeznaczę na cele charytatywne, tzn. na zapasy piwa w lokalnej lodówce, które ostatnimi czasy znacznie się uszczupliły.

AUTOGRAF GRATIS!

pozdrawiam, Jackson
http://www.jackson.boo.pl/11

+ oceń -
Rewelacyjny obraz Marvel Spider-Man Daredevil F4 ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item82263019.html
kółka do wózków coworking częstochowa