Witam wszystkich allegrowiczy, Którzy byli na tyle mili żeby zajrzeć na moją aukcję.To co wydarzyło się Rysiowi przerasta ludzkie pojęcie...LTo miał być kolejny zwykły dzień. Rysio wesoły jak co rano wstał z kartonu umiejscowionego nieopodal osiedlowego śmietnika, jak co dzień rano oddał się rozkoszy kąpieli w śmieciach. Kiedy już wyszedł z kontenera, wycierając się gdzieniegdzie papierem ściernym który zawsze nosił przy sobie, zjawiła się policja, Ryszard, który panicznie boi się ludzi umundurowanych zaczął uciekać. Zwykle udawało mi się to bez problemy, jednak tego feralnego dnia, (Święta Bożego Narodzenia 2005) coś poszło nie tak. Ryszard przeskakując przez płot ogradzający pobliski zakład dla umysłowo chorych niestety znalazł się w piekle. Co prawda wmieszał się w tłum ludzi chorych umysłowo którzy dla Rysia byli bardzo sympatyczni, pomimo dziwacznych zachowań. Jednak kiedy skończyła się już pora spaceru, Ryszard razem z innymi mu podobnymi został zagnany do klatki w której poddali go natryskowi! Muszę tutaj wspomnieć, że Ryszard panicznie boi się także wody! To spowodowało u niego napad Hydrofobii, co doprowadziło do wyważenia drzwi kojca i ucieczki, ludzie podążający za nim obwołali go co prawda wodzem, jednak Ryszard nigdy nie lubił takich oficjalnych rzeczy. Dlatego zaczął uciekać. Muszę wspomnieć, że był jednym z najszybszych ludzi na świecie! Udało mu się uciec przed niszczycielskim DoDo, oraz przed jego synem, Chuckiem Norrisem! To nie lada wyczyn, uciekał więc on, ale pościg zgubił dopiero w Abudabii, tam, zagubiony i odtrącony przez okolicznych obywateli z pod kontenerów na odpadki postanowił zamieszkać w pobliskim lesie. To był jego błąd, ale skąd mógł wiedzieć?! Skąd...?!

Kiedy tylko znalazł się w lesie, natychmiastowo został zaatakowany przez Motyle Szkarłatno-Brązowo-Sraczkowate. Mało który człowiek uchodzi z życiem po spotkaniu z tymi bestiami. Ryszard co prawda przeżył, ale... Sami Państwo zobaczcie co się z min stało... To straszne, dlatego też zbieram pieniądze na jego leczenie, obejmuje to:

- Sztuczną szczękę.

- Uleczenie ślepoty przez szarlatana mieszkającego w domku na drzewie.

- Odwiert ropy naftowej z czaszki Ryszarda.

- Gorącą lewatywę na stojąco.

- Przeszczep narządów rozrodczych od owczarka niemieckiego.

- Amputacja nóg oraz zastąpienie ich dolnymi kończynami orangutana.Prosiłbym o szczodre datki. Ryszard naprawdę jest wspaniałym człowiekiem, on sam wstydzi się o cokolwiek prosić, (Ojciec bił go pogrzebaczem kiedy ośmielił się poprosić o cokolwiek w domu). Ale są na świecie jeszcze dobrzy ludzie, którzy chcą pomóc Ryszardowi!

Uwaga! Licytujesz orginalną cegiełkę za sprzedaż której pieniądze są przeznaczone na leczenie Rysia!2

+ oceń -
Pomóż Rysiowi! Aukcja Charytatywna. Pomóż Rysi ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item97584579.html
kółka do wózków coworking częstochowa