CZYTNIK MYŚLI CHUCKA NORRISA!!!!!


Mam do zaoferowania niezywkły czytnik myśli Chucka Norrisa. Za pewne zastanawiacie się jak go zdobyłem. To niesamowita historia rodem z sience-fiction.
Pewnego letniego wieczoru położyłem sie wcześniej spac. W momencie gdy chciałem zasłonic rolety w oknie na parapecie ujrzałem siedzącego mistrza Yodę. Pewnie i tak mi nie uwierzycie ale to szczera prawda. Zaprosiłem go więc do środka. Poczęstowałem go zieloną herbatką , a on w zamian przekazał w moje ręce największy sekret Yedi. Wielki mistrz powiedział , że idzie na emeryturę i przekazał mi kontrolę nad myślami Chucka Norrisa. Aby to udowodnic poprosiłem go o autograf , który widnieje na odwrocie urządzenia.
Odbiornik posiada specjalną mini antenę z włókna metalicznego , która pokryta jest specjalnymi osłonami polietylenowymi. Specjalne fale radiowe o ściśle określonym zakresie częstotliwości docierają bezpośrednio do jego mózgu i odczytują z niego dane. Nastepnie przez specjalnie skonfigurowane łacze przesyłają je do urządzenia. Za pomocą niezwykłego przycisku "SCAN" możesz przewijac myśli Chucka jeśli nie zdążyłeś ich zanotowac , jak rówinież mozesz dowiedziec się co myśli Chuck np. za 5 minut jesli odpowiednio dostroisz odbiornik pokrętłem znajdującym się po jego prawej stronie. Jeśli zechcesz zrobic kawał Chuckowi mozesz za pomocą przycisku "RESET" skasowac jego aktualnie myślaną myśl , przez co Chuck zapomni w danym momencie o czym myślał. Ale to jeszcze niewszystkie możliwości tego cudu techniki. Otórz pozostaje pytanie do czego służy tajemniczy przycisk "LIGHT". To ewenement na skalę światową. Za jego sprawą możesz wyświetlac postac Chucka Norrisa w jasnej poświacie. Dzięki temu możesz śledzic nie tylko myśli ale i czyny Chucka.

UWAGA AUKCJA JEST JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWA!!!!

23

+ oceń -
CZYTNIK MYŚLI CHUCKA NORRISA!!!!!!!!!!!!!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item105916840.html
kółka do wózków coworking częstochowa