Kochani,

mam do zaoferowania coś czego nikt nigdy na allegro nie sprzedawał... zaryzykuje stwierdzenie że jeszcze nikt nigdy nigdzie czegoś podobnego nie sprzedawał !!

mam dla was ŚWIĘTY SPOKÓJ® !!!!

oczywiscie ŚWIĘTY SPOKÓJ® to rzecz która dla każdego może oznaczać coś innego i podejrzewam że nie wszystkich potrzeby jestem w stanie zaspokoić... ale spróbuję pomóc...

o co chodzi?? po naciśnieciu guziczka KUP TERAZ i przelaniu tej mikroskopijnej kwoty jaką jest 3 złote na moje konto...otrzymacie ode mnie mój numer telefonu... co z nim zrobić?? Dzwonić i... no właśnie - co tylko chcecie!!! mozna się wypowiedzieć na absolutnie kazdy temat!!! mozecie mi sie wypłakać, możecie się wyżyć, możecie mnie zanudzić, opowiedzieć mi kawał itp itd... CO TYLKO CHCECIE!!! po co?? dla ŚWIĘTEGO SPOKOJU® !!!! nie jestem panią która opowie o przyszłości, nie opowiem o horoskopie, nie udzielam rad... jestem młodym człowiekiem któremu można powiedzieć wszystko i nic !!

Kłocisz się z chłopakiem albo dziewczyna... denerwuje cię szef... dziecko którym się opiekujesz doprowadza cię do szału... DZWOŃ... przyjmuje telefony od wszystkich - chłopców, dziewczynek a nawet piesków jeżeli są wyszczekane..:) wszystko co powiecie zachowuję w absolutnej tajemnicy... wszystkie "cięższe teksty" przyjmuję z pokorą... nie prowokuję kłótni i dużo się uśmiecham...

z przeprowadzonych przeze mnie badań marketingowych wynika iż zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę jest duże... tak więc aby wszyscy mieli szansę się dodzwonić jedno połaczenie trwa 3 minuty... mój telefon jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu... w nocy oczywiście spię ale zawsze z telefonem przy uchu!!

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO SPRÓBOWANIA... TO DUZO NIE KOSZTUJE !!!

poniższe zdjęcie przedstawia mnie... :)


 
 
Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaSztukData
AllegroFun.pl (11) 3,00 zł 1 czw 03 sie 2006 01:48:32 CEST
AllegroFun.pl (5) 3,00 zł 1 czw 03 sie 2006 17:17:46 CEST
Więcej śmiesznych aukcji na AllegroFun.pl

0

+ oceń -
-- ŚWIĘTY SPOKÓJ -- TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item118832477.html
kółka do wózków coworking częstochowa