Nadziałeś się kiedyś? Sprzedający pisał: stan bardzo dobry, podczas gdy stan był najwyżej 'dobry'? Bez obaw, u mnie nie ma na to szans! Jestem rzetelnym sprzedajacym i oznajmiam, że walkman, który mam do sprzedania jest w TRAGICZNYM stanie.

Nie działa, jest cały popisany markerem, był kilka razy notesem do ściągania na lekcjach, kilka razy został oblany coca colą, troszkę go spaliłem, nie mówiąc już o tym, że wielokrotnie uderzał o ziemię, grunt, trawę, piasek itp. Przeżył (czy aby na pewno?) nawet upadek z 5 piętra. Jest więc doświadczony w bojach. Słuchawki do niego sa piękne, niestety przepalone na pół.

W takim razie po co ci taki walkman?

1. Przedewszystkim, zapomnij o ipodach! W dzisiejszych czasach prawie każdy go ma, nie poderwiesz więc nim żadnej laski/chłopaka. Jeśli wyciągniesz z kieszenie walkman Sony, który mam do sprzedania przygotuj się na głośne: Wooooow! Ze strony twoich kolegów.

2. To co, że nie posłuchasz na nim żadnej muzyki, przecież gadżety są do szpanowania! Pamiętaj, że unikalny walkman Sony, który mam do sprzedania to nie żaden iPod ani Zen, i spokojnie możesz go wyciągnąć w mieście bez obawy, że zaraz ktoś go od ciebie "pożyczy".

3. Odnośnie punktu 2, unikalny walkman Sony ma jeszcze jedną zaletę. Ewentualnego napastnika, który chciał by ci ukraść twoje cacko, możesz nim potraktować. Nie będziesz musiał, też uważać, żeby nie uderzyć za mocno, z obawy o poplamienie walkmana krwią. Jemu już nic nie zaszkodzi.

4. Unikalny walkman Sony może służyć jako podkładka, podstawka, kastet, zośka a nawet aparat do zębów.

5. Żadnym muzycznym gadżetem nie podrzuca się tak słodko jak Unikalnym Walkmanem Sony. Bo przecież jeśli upadnie to nic mu się nie stanie! 

Jeśli już zakupisz Unikalny Walkman Sony, pamiętaj, żeby nie wyciągać go w autobusie, bo kierowca się popatrzy i wypadek gotowy.

I pamiętaj: iPODÓW JEST NA ŚWIECIE MILIONY, UNIKALNY WALKMAN SONY JEST TYLKO JEDEN, NIE MA TAKIEGO DRUGIEGO! NIE PRZEGAP WIĘC OKAZJI!

(płatne przy odbiorze, na koszt kupującego)

Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaData
AllegroFun.pl (142) 1,00 zł śro 20 wrz 2006 22:24:15 CEST
Więcej śmiesznych aukcji na AllegroFun.pl

0

+ oceń -
Niedziałający Walkman Fatalny Stan,NIE KUPUJ!!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item128342352.html
kółka do wózków coworking częstochowa