Banalny kabel SATA koloru czerwonego z czarnymi wtyczkami - niby nic a cieszy. Fotki nie będzie, kto nie widział niech żałuje.


Jak zwykle, jeśli chodzi o koszt transportu , preferuję wystrzelenie kabla z procy, ale przypominam o dokładnym podaniu współrzędnych geograficznych, żeby nie było tak jak na ostatniej mojej aukcji : kabel wystrzelony po kątem 72 st. kierunek pd-wsch. prędkość wylotowa 516 m/s - wszystko prawidłowe co nie? Ale ... nie wziąłem pod uwagę ukształtowania terenu i refleksu niejakiej Leokadii Zybusek z domu Puciowska, która okazała się tajną wspólpracowniczką Samiwieciekogo, której zakamuflowane nazwisko znajduje się na Samiwieciejakiej liście W. Zręcznym machnięciem miotły strąciła szybujący kabel i zaniosła do Samiwieciegdzie. Obecnie przygotowywana jest Nowa Lista z największymi kablami , a ten mój nieszczęsny czarny kabel Asus ATA-133 z poprzedniej aukcji będzie zajmował na niej pierwsze miejsce ku przestrodze następnych pokoleń.


Ewentualnie czekam na inne propozycje dotyczące form i kosztów transportu.


Dodano 2005-02-06 23:36
na prosbe Leokadii Zybusek podaje sprostowanie w/w zdarzenia, cytuję jej wypowiedź :
" To ni ja, to ten czarnuch, znaczy kabel, sam piernął mi na podwórko , a miotłom jeno pomachała tak na zaś. A zem tego kabla nigdzie nie niosła, tylko zem ciepnęła na stryszek. Tak rzekłam ja - Leokadia z domu Puciowska."

Na takie dictum moge tylko stwierdzić wszem i wobec, że to (jak zwykle) guma zawiniła
modelarska, pewnie sparciała była, znaczy guma.

Lista ofert kupna
Użytkownik Kwota Sztuk Data
AllegroFun.pl (11) 2.50 1 sob 05 lut 2005 15:00:26 CET

15

+ oceń -
nowy kabel SATA - prosze tu nie wchodzić! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item41430863.html
kółka do wózków coworking częstochowa