Przedstawiam wam hit ostatniego sezonu
Najnowszy produkt firmy Jiabao.
Firma Jiabao produkuje baterie dla Korei Północnej za ryż i jedzenie które dostają z pomocy humanitarnej.
Jiabao to najbardziej znana firma w całej Koreańskiej Republice Ludowo Demokratycznej i Chińskiej Republiki Ludowej.
Kiedy już kupisz ode mnie komplet tych akumulatorków, od razu zobaczysz że coś w tych akumulatorkach się chyba ZJIABAO
Przede wszystkim są podejrzanie lekkie w porównaniu do normalnych akumulatorków, nawet z tej niższej półki.
Po drugie to 2700 mAh zostało wyliczone wg chińskiego urzędu miar i wag gdzie mają inne jednostki mierzenia natężenia. Skrót A jest to jeden am-dzeng odpowiadający jednostce natężenia równy około 0,33 europejskiemu amperowi., czyli 2700 mAh = 2700 mili-amdzengo-godzin
Tak więc licytując u mnie kupujesz towar najniższej jakości prosto z chińskiego demoludu.
Akumatorki kupiłem na Allegro od typa który ma już zablokowane konto za zbyt dużą ilośc negatywów. Większość negatywów na jego zawieszonym koncie pochodzi z aukcji z akumulatorkami chińskiej firmy Jiabao.
Nie przyjmuję zwrotów ani negatywów gdyż,ja sam wystawiłem negatywa za tą aukcję, gdyż straciłem tylko pieniądze i cierpliwość.
Przedmiotem aukcji są te beznadziejne akumulatorki. Licytujesz 1 sztukę.
Jeśli chcesz ich używać do urządzeń o dużym poborze mocy, napewno się zawiedziesz.
Jednak te akumalorki są świetnym tematem do dyskusji, ze swoim rozmówcą. Jeśli w czasie randki, rozmowy w interesach, z teściową, nagle zapadnie krępująca cisza, zawsze możesz zacząć od wywodu, jakie to oszustwo z tymi chińskimi bateriami Jiabao, co jest napisane na nich 2700 a w rzeczywistości to nawet 700 mAh nie ma.
Możesz także użyć tych baterii do kalkutora - sam mam taki z lat 80.tych na 4 baterie paluszki, lub do radia - ono  stosunkowo mało prądu bierze.
Nie nadaje się natomiast do:
Discmanów, aparatów cyfrowych, odtwarzaczy MP3
Napewno posiadają efekt pamięci, mimo iż zawsze je do końca wyładowywałem przed ponownym naładowaniem, to i tak słabo trzymały(co by było gdybym ładował je gdzieś w środku)
1000 cykli? Ha ha- dobre sobie, straciły deklarowaną pojemność po 1szym ładowaniu.
Poniżej real foto
Oryginalnie zapakowane, nie otwierane. Idiota ze mnie, kupiłem 4 komplety zabuliłem ponad 3zł za sztukę, chciałbym odzyskać chociaż 2/3 z tego.
Koszt wysyłki 3,70 zł a nie tak jak tamten typ wziął ode mnie 6 zeta a wysłał w zwykłej szarej kopercie za 2 grosze a za znaczki zapłacił 3,70. U mnie kopertę masz gratis, bylebyś tylko wziął ode mnie ten syf.

Oto opinia jednego z klientów:
Przeceniasz te akumulatorki. Ja też je kupiłem (16 szt po 2,20 zł za sztukę) i testowałem pojemność na swojej ładowarce z pomiarem pojemności. Najlepszy miał 562 mAh. A kupiłem je ponieważ kiedyś kupiłem też jakieś wynalazki na których pisało 1700 mAh po 1,70zł. Tamte nie miały co prawda 1700 mAh ale miały po ok. 1200 - 1300 mAh, co zupełnie mi wystarczyło do zasilania grających i świecących zabawek córki Tu miałem nadzieję na pojemność ok. 1500 mAh - okazało się, że się przeliczyłem. Totalny syf.
Kupujesz na własne ryzyko, negatywów i zwrotów nie przyjmuję

InPost polecony 1,83zł
InPost zwykły   1,22zł
Jiabao- unlimited naivety
Nielimitowana naiwność
Bardzo proszę wszystkich którzy tak jak ja padli ofiarą oszustwa (ze strony producenta -sprzedający nic nie zawinił), o informowanie mnie, której firmy akumulatorki mają sztucznie zawyżoną pojemność. Otworzę specjalną podstronę na swojej WWW z informacją na ten temat, aby nie było już więcej osób naciągniętych.
Jak się okazuje, pisanie prawdy nie popłaca.
Nie wiem czemu ale jakoś na innych aukcjach, moje akumulatorki sprzedają się świetnie.
Nie pomaga nawet to że mam najniższy koszt wysyłki.


3

+ oceń -
2700mAh szczyt chińskiej głupoty WYSYŁKA = 1,22 ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item158714412.html
kółka do wózków coworking częstochowa