To jest wyjątkowa oferta.

Właśnie rozpoczynam proces kumulowania pieniędzy, która zamierzam przeznaczyć na odtworzenie  kompletu instrumentów, które jakiś czas temu musiałem niestety wyprzedać.

Mam do zaoferowania rzecz następującą:

Za jednego, jedynego złocisza + opłaty allegro, a więc powiedzmy 30 gr, napiszę Ci, szanowny kliencie 500 znaków na dowolny temat, w dowolnej formie. Proponuję:

pochlebstwa (jeśli ich potrzebujesz)

bzdury (jeśli chcesz przeczytać stek wyszukanych bzdur - moge Ci w tym pomóc!)

prawdzwe historie (...)

wątpliwości (jeśli jest jakieś zagadnienie, które Cię nurtuje mogę pomóc Ci je naświetlić. Jestem dosyć kompetenty - kształcę się w tym kierunku ;) )

wierszydła (wybierasz parametry: temat, rytmikę, nastrój i inne - ja smażę i wysyłam)

... i inne, wszelkie jakie zdołasz zaproponować i na jakie zgodzę się, przed zalicytowaniem.

Gwarantuję unikatowość. To nie jest tylko dramatyczna próba zarobku - to jest projekt półartystyczny, który traktuję jak wyzwanie.  

Podsumujmy:

Kupujesz teraz (jedną z wymienionych form, lub inną - po wczesniejszym ustaleniu!), przelewasz 1,30 i w ciągu 24 godzin od zaksięgowania dostajesz na maila równe 500 znaków. Zero kosztów wysyłki. Chyba, że życzysz sobie wydruk - nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać go poleconym!

Na koniec mała uwaga -- z góry dziękuję za wszelkie propozycje związane z pisaniem dowolnych PRAC (maturalnych, semestralnych, magis....etc). Jakiekolwiek tego typu oferty współpracy zgłaszam jako nakłanianie do przestępstwa (nie mam ochoty czytać maili "poczebuje na za miesiąc prezętacje z Judymu").

Zapraszam do licytacji! na początek 3 "przedmioty" na próbę : )

Ożywmy nekropolię allegro biznesowym absurdem!

1

+ oceń -
pochlebstwa, bzdury, prawdziwe historie... ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item44485393.html
kółka do wózków coworking częstochowa