Przez Allegro.
Wysyłka: telepatyczna/klawiaturowaWIRTUALNY ANIOŁ STRóŻ


Jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny. Otwarty na Twoje problemy, troski i potrzeby psychiczne.
Nie wyzywa, nie przeklina, wysłucha, doradzi- w każdej sytuacji!
Gwarantowana pełna anonimowość!!
Niezależnie od płci i wieku- Anioł stanie dzielnie przy Twoim boku i będzie podszeptywał dobre rady!


W pakiecie Wirtualny Anioł Stróż oferuję:
- wysłuchanie Twoich problemów i rozmowę o nich
- doradzanie Ci, jak postępować w danej sytuacji (to, czy wykorzystasz te rady i uznasz je za słuszne, zależy od CIEBIE! Nie ma przymusu!)
- wirtualne przytulenia i pocieszenia
- wysoka dostępność poprzez gg/mail/tel orange/plus [tylko sms]. (Anioł obecnie ma wakacje i wypoczywa w Anielskim Kurorcie, wraca przed Wielkanocą, ale zawsze ma ze sobą telefony ;)
- abonament półroczny, lub jak kto woli- 6 miesięcy. Liczony od Wielkanocy, zatem do Wielkanocy korzystasz z usług przez sms zupełnie ZA DARMO!
- wsparcie w trudnych sytuacjach, pobudzanie motywacji i kreatywności
- wyszukiwanie w Google podanych przez Ciebie treści i podsyłanie wyników
- pomoc w nauce/pracy w ramach umiejętności i możliwości (Anioły, jakby to ująć, nie pracują w takim słowa znaczeniu jak ludzie, toteż nie mają wielkiego doświadczenia zawodowego)
- wyłączność na Anioła Stróża- będzie Twoim i tylko Twoim Aniołem Stróżem!


Czego Anioł nie czyni:

  • nie bierze udziału w czatach, cybersexie lub tego typu zboczeniach

  • nie zajmuje się pornografią dziecięcą, zoofilią lub innymi tego typu zboczeniami

  • na mocy Ustawy o Prawach Aniołów Stróżów ma prawo odmówić rozmawiania na tematy wysoce kontrowersyjne, jednakże od nich nie stroni.

  • Anioł nie spotyka się ze swoim Podopiecznym.


A teraz pomyśl... Wracasz z pracy/szkoły po ciężkim dniu... Nie masz siły na nic, ale musisz zrobić coś pilnie na jutro... Siedzisz, szperasz w internecie, lub myślisz coby tu wykreować do późnych godzin nocnych. Następnego dnia jesteś zmęczony, zaspany, wypatroszony psychicznie. Z trudem przeżywasz kilka godzin w pracy/szkole, wracasz do domu a tam pustka, z nikim nie można porozmawiać, nikomu się pożalić, nikt Ci nie doradzi co masz zrobić ze swoim problemem... Bowiem nie masz Anioła Stróża!


A teraz pomyśl... Wracasz z pracy/szkoły po ciężkim dniu... Nie masz siły na nic, ale musisz zrobić coś pilnie na jutro... Siadasz do komputera, przywołujesz Anioła Stróża, przekazujesz mu z czym masz problem i pytasz, czy nie mógłby pomóc. Anioł odpisuje- „Chętnie Ci pomogę :) Powiedz mi co mam znaleźć, a ja Cię powiadomię gdy tego dokonam.”. W tym czasie Ty oglądasz telewizję, jesz, bierzesz porządną kąpiel lub cokolwiek, co lubisz... Dostajesz wiadomość od Anioła Stróża „Mam wszystko, czego potrzebujesz, wyślę Ci na maila.”. A Ty wiesz, że wyszuka dobrze, i że możesz na nim polegać. I wiesz, że możesz z nim porozmawiać o (prawie) wszystkim. Że uzyskasz zawsze odpowiedź, i dobrą radę gdy tego najbardziej potrzebujesz. Zadowolony z efektów, spokojnie zasypiasz, by następnego dnia z uśmiechem na ustach ruszyć na podbój świata.


Anioł Stróż- jedyny na świecie, tylko dla Ciebie!

Oferty wycofane przez Sprzedającego
Data odwołania Data złożenia oferty UżytkownikPowód
2008-01-26 18:30:35 2008-01-26 14:53:43 AllegroFun.pl (0) Anioł Stróż stwierdził, że osobom z kopertami usług nie udostępnia.

0

+ oceń -
Twój osobisty Anioł Stróż!! NIEPOWTARZALNY!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item303340253.html
kółka do wózków coworking częstochowa