Witam!

Oferuję super zestaw Makgajwera!

Stworzony i opracowany przeze mnie unikatowy zestaw dzięki któremu wyjdziesz z każdej opresji.

Oto skład zestawu:

- nowa, nieużywana zapałka - z lekko zaostrzonym końcem - bardzo przydatna przy oświetlaniu drogi w ceimnośćiach, daje niesamowite rezultaty, szczególnie gby spali się cała w Twoich palcach!

- wacik do uszu - nawet 100 tys. dolarów od Kilera nie wystarczyłoby na jego kupno! Przydatny gdy atakuje nas rywal - może służyć jako obusieczny miecz, z nim zadbasz o higienę i bezpieczeństwo

- chusteczka higieniczna! - to prawdziwy hit sezonu! Nie ukryje się przed nią żaden zatkany nos! Prawdziwy obiekt pożądania dla Twoich wrogów! Szczególnie gdy mają katar! Może służyć jako zasłona dymna! A gdy przypadkiem Jesteś Kobietą - żadną chustą nie nakryjesz głowy swojego wybrańca (i uratujesz go przed stryczkiem) jak właśnie TĄ!

- Płyta DvD - całkowicie czysta - przechowasz na niej wszystkie swoje dane szpiegowskie, posłuży Ci jako koło ratunkowe w Milionerach, a rzucona podczas walki zetnie wirując głowę przeciwnikowi!

- trójkąt do minibilarda! - nowiutki! W nim przechowasz swoje kulki, może służyć jako ozdobny diadem(przy zadaniach szpiegowskich wymagających kamuflarzu) a przy odpowiednim skonfigurowaniu posłuży Ci jako trójkąt bermudzki, w którym zaginą na zawsze Twoi wrogowie!

Nie zastanawiaj się! Zalicytuj już dziś!

Taka okazja się nie powtórzy!

Na specjalne życzenie mogę dołączyć do zestawu unikatowy autograf, któregoś z moich kumpli (jeden ma nawet samochód i komórkę)

 

Uwaga! Wszelkie instrukcje zawarte w tej aukcji nie są realne a wykorzystanie ich może nie dać porządanych efektów! Nie róbcie tego w domu!

 

20

+ oceń -
Super zestaw Makgajwera! Trenuj! Hit sezonu! bcm ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item305961298.html
kółka do wózków coworking częstochowa