ÓWAGA! ÓWAGA! ÓWAGA!


MAM DO SPSZEDANIA NIESAMOWITEGO EBUKA, KTURY ZAWIERA CAŁOM MASE PORAD I CZITÓW DO MMORPG CYRRODDIL!!!!! DZIEŃKI NIEMÓ DOWIESZ SIE JAK WŁONCZYĆ NIEŚMIERTELNOŚĆ, JAK WYPSZEDZIĆ RIBALDA NA POSONGACH, JAK ZDOBYĆ MNUSTFO KASY I ZCHAKOWAĆ KONTO CESAŻA!!!!! BENDZIESZ NIEPOKONANY, NIEZWYCIENŻONY, WYGRASZ I UKOŃCZYSZ CYRRODDIL W CIONGU NIECAŁEGO TYGODNIA!!!!!

Spszedaje go, bo sam jusz kączę z tą gierą, bo Vaen mnie wkórzył. Hciał mi dać bana za mólti, ale ja go wycyckowałem i mogłem zbanować nawet jego, ale nieh zna mojom łaskę.

Muj super-mega-chiper-wypasiony poradnik zawiera wszystkie tajne chasła do gry, wszystkie kody, czity i tipsy. Opis pszejścia całej gry i spowodowanie globulkowego resetu, dzięki czemu wygrasz i dostaniesz mnustwo kasy na nowy start.

Zawiera tesz cały rozdział poświencony mahlojkom Ribalda, wykożystywanym przez niego sztóczkom, kture to sprawiają, że ma id 100. A tak naprawdę to cienias nad cieniasy, opisałem w moim ebóku metodę, jak mu zabrać kase, jak być szybszym od niego i.t.d.

Jest tesz cały rodziau poświencony psześcignieńciu Sawjora w unikach, sile i mahaniu mieczem. Wydzielone som tesz kwestie wypszedzenia Mytrandira w alhemii!
Dzieńki mojemu ebókowi dowiesz się tesz jak przejońdź władzę, jak zostać Cesażem (ale oztszegam - morze to pszyczynić się do trfałych zmian w psyhice i być pszyczynom raka muzgó!), jak dostać się do Gildji Złodziejów, jak zostadź wampirołakiem, zgłembisz tajniki kowalstfa, felczerstfa.
Dowiesz sie terz, jak zjeść perz i robić energię z kasy (kturej beńdziesz miał nieskończonoźć), jak zostać magiem i złodziejem jednoczeźnie, jak załorzyć własne Mroczne Bractfo, Morad Ting i rozkręcić na tym buissness!

Nikt ci jósz nie podskoczy! Wygrasz bez mrugnieńcia okiem!--
DISCLAIMER
Aukcja dla wtajemiczonych. Ebuka wysyłam zaraz po wpłacie piniędzy na konto. Tylko odbiór osobisty! Nie wysyłam na maila, nie udostępniam w rzaden inny sposub. Licytujeż na własnom odpowiedzialnoźć! Nie gwarantuje rzadnych efektuw, nie zbadałem skutkuw óbocznych, kture mogom być potforne!!!

 
 

Dodano 2008-03-05 15:03
Ponieważ kilka osób pytało, to wyjaśniam: Jest opisany sposub zabicia Vinda Pielgrzyma, a następnie nekromanckiego wskrzeszenia go i zrobienia z niego chłopca na posyłki i katamity. Som czity, po kturych wpisaniu otrzymuje się ile sie hce kamieni dusz typu Karpi Bozar (tak, tak!), szkło i inne bajery. Czego dósza zapragnie!
Dodano 2008-03-05 15:19
Dodałem właśnie rozdział, jak (będąc rzabą) wygrać konkursy na MISS i MISSTERA!!!
Dodano 2008-03-05 16:00
Poniewarz paru maguw pytało sie czy jest opisany sposub na Darfena - wyjaśniam, że tak. W rozdziale poświenconym Gildji Maguw, jest opisana metoda na podporzondkowanie sobie Darfena tak rzeby zdobyć jego metode na baga z walkom turowom, dzieńki czemu beńdziemy mogli kontrolować bezpośrednio jego postać - na nasze rzondanie beńdzie tańczył kankana w karczmie, wygra zawody na najbżydszego Altmera cyrroddil i naczelnego brandzlownika w Ponsowej Rurze. Jest tesz opisane, jak zmósić go do adbykacjii z nadentego stanowiska marszczy-pyska, kture to piastóje od poczontku IV ery. Pojawiło sie tesz pytanie o program, ktury czyta ebóka - otusz nie ma takiego programu, tszeba pszepisac go sobie na papier gazetowy i odszyfrować pszy urzyciu rzyci wenrza. Jest to zabezpieczenie antypirackie!
Dodano 2008-03-05 19:51
Gdysz pojawiły sie nowe pytania, udzielam jeszcze paru wyjaśnień. W rodziale poświęconym żemieślnictwu i zarabianiu jest opis metody, jak zchakować perłopuawy i wyremb drzew, hociarz to tak tylko dla pasjonatuw. W rozdziale o Gidlji Maguw jest ruwnież system na Arcymaginię - jak jom upić, zhlać w trzy bele i zmósić, coby nam fajerwerki urzońdziła. Bo jej konszahty z Harrym Potterem jak najbardziej som udowodnione, a tak naprawde pokazane jest, że stara sie ona pszemienić w deaedrycznową księżniczkę, coby przejońć władzę w Cesarstwie. Ale to tylko jej mżonki. Dzięki chakom można zmósić jom do bezwględnego posłuszeństwa i czarowania nam wszystkiego, co tylko sobie wymyślimy. Z moim poradnikiem zobaczysz, jak Arcymaginia wskoczy ci do łuszka i pokarze róniczną transkrypcję szeździesieńciu dziewieńciu!
Dodano 2008-03-05 20:49
Padło kolejne pytanko, więc odpowiadam: w poradniku jest tesz informacja, jak ukatrupić Misqse i przejońć jej facetóf, poderwać kolejnyh i znekromancić samom Misqse, czyniądz z niej pokojuwkę. Sprawdzone!
Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaData
AllegroFun.pl (0) 700 000 100,00 zł śro 05 mar 2008 20:37:09 CET
AllegroFun.pl (20) 700 000 000,00 złśro 05 mar 2008 20:46:58 CET
AllegroFun.pl (39) 1 250 000,00 złśro 05 mar 2008 19:51:29 CET
AllegroFun.pl (0) 1 100,00 złśro 05 mar 2008 16:03:52 CET

Oferty wycofane przez Sprzedającego
Data odwołania Data złożenia oferty UżytkownikPowód
2008-03-05 20:42:08 2008-03-05 20:34:13 AllegroFun.pl (0) Na prośbę licytującego

7

+ oceń -
CYRRODDIL - PORADNIK ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony http://allegro.pl/item324309528.html
allegro kółka do wózków coworking częstochowa praca częstochowa