Witam, oferuję kalkulator naukowy Casio fx-991 ES. Pewnego razu spadł  z niedużej wysokości, niestety nie działa teraz część wyświetlacza wyswietlająca wyniki. Może przyda się komuś, kto złoży z dwóch jeden albo weźmie sobie z tego części. Oczywiście kalkulatora można z powodzeniem używać do innych celów, np dać dzieciom do zabawy.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać go do lansowania na wiejskiej dyskotece -  jako pseudo-palmtopa, ze względu na stosunkowo duży wyświetlacz i sporą liczbę klawiszy. Niestety kalkulator nie odtwarza mp3, również tych ściągniętych z wapstera. Gadżet z daleka prezentuje się wręcz kosmicznie poważnie, nie odbiega dizajnem od najnowszych- jakże popularnych na zabawach - Nokii na abonament! Trzymany w kieszeni, elegancko się odznacza, wystając przy tym zalotnie.
 Efekt Murowany!


Powtórzę - towar jest uszkodzony, dlatego nie przyjmuję zwrotów. Negatywy też nie wchodzą w grę -  np z powodu uszkodzenia, albo jeśli nie uda się nic wyrwać na zabawie w remizie.  Aukcja bez ceny minimalnej,  zapraszam do licytacji.

Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaData
AllegroFun.pl (4) 5,00 zł sob 15 mar 2008 20:12:26 CET

0

+ oceń -
Lekko uszkodzony dyskotekowy bajer Casio BCM! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item328244314.html
kółka do wózków coworking częstochowa