W pełni świadom ewentualnych konsekwencji sprzedam swoją duszę. Zaznaczam, że nie wierzę w jej istnienie dlatego decyzja o jej sprzedaży jest wyłącznie wynikiem logicznej i chłodnej kalkulacji.

Niniejsza aukcja nie jestem żartem ani prowokacją. Sprzedaż duszy przybierze formę wzorowaną na podobnych aktach znanych z literatury pięknej.

Akt sprzedaży będzie miał postać cyrografu pisanego odręcznie kaligrafowanym pismem. W akcie znajdzie się podpis sprzedającego oraz na życzenie kupującego dodatkowo przypieczętowany zostanie odciskiem serdecznego palca z kropli samodzielnej utoczonej krwi sprzedającego. Treść cyrografu może określić kupujący z zastrzeżeniem, że ten dotyczyć będzie tylko i wyłącznie kupna-sprzedaży duszy. Na wyraźne życzenie dopuszczam przypieczętowane transakcji również aktem notarialnym lub rytualnym aktem obowiązującym w dowolnej organizacji religijnej (również nieformalnej) – w tym przypadku proszę o kontakt przed zalicytowaniem celem ustalenia szczegółów. Koszty wynikające z przeprowadzenia ewentualnych dodatkowych rytuałów (dojazd, zakwaterowanie, etc.) lub / i podpisania aktu notarialnego ponosi kupujący.

Do administracji allegro: W oparciu o obowiązujące przepisy prawa, w tym Konstytucję RP zaznaczam, że mam pełne prawo do sprzedaży duszy i proszę o nieusuwanie tej aukcji. Jestem osobą przy zdrowych zmysłach, posiadam kilkaset pozytywnych komentarzy a niniejsza aukcja nie narusza żadnego, obowiązującego w Polsce przepisu.

Moja dusza nie ma ceny minimalnej a licytację zaczynamy od 1 zł. Więc potencjalnie możesz ja otrzymać za naprawde niewygórowaną kwotę.

Dodatkowe informacje: właściciel duszy jest twórcą nie bardzo lubianego przez Kościół katolicki serwisu apostazja.pl – możliwe, że dla kupującego może to mieć jakieś znaczenie ;)

Niepotwierdzone licytacje będą kasowane!

Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaData
AllegroFun.pl (11) 92,00 zł czw 18 wrz 2008 08:30:25 CEST
AllegroFun.pl (4) 91,00 złsob 20 wrz 2008 13:36:41 CEST
AllegroFun.pl (57) 80,00 złśro 17 wrz 2008 15:37:51 CEST
AllegroFun.pl (77) 60,00 złwto 16 wrz 2008 21:52:48 CEST

0

+ oceń -
Dusza na sprzedaż - to nie żart ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item440183547.html
kółka do wózków coworking częstochowa