Oferuje Państwu jedyny niepowtarzalny amulet, talizman zabezpieczający przed wpadnięciem w depresje, zły nastrój … lub potocznie mówiąc emocjonalny DOŁEK !!!

Amulet został wykonany z nieznanego mi stopu metali co potęguje jego skuteczność, która do dziś jest 100 % bowiem do dziś dzieki niemu nikt ze znanych mi osób nie wpadł DOŁEK !!!!

Niebagatelny wpływ na jego skuteczność ma inskrypcja która się na nim znajduje.
Do sporządzenia jej wykorzystano znaki które mają tysiącletni rodowód … wywodzą się bowiem z pisma etruskiego, które zostało dopiero w późniejszym czasie wykorzystane do sporządzenia alfabetu łacińskiego.

Treść która się na nim znajduje ma za zadanie zwiększyć naszą czujność ….. „UWAGA …. to krzyk który ma odpedzić od nas „DOŁEK” natomiast „głebokie wykopy” to zaszyfrowane słowa które mają opisać ZŁY LOS … a którego imienia wolimy nie wymawiać.

Myślisz, że to już wszystko … jesteś w błędzie ponieważ do zwiększenia mocy amuletu wykorzystano dodatkowy tajemniczy symbol obrazujący WIELKI DÓŁ, który jest jeszcze akcentowany przez kolorysyke tła na którym został zamieszczony !!!

Większość powierzchni zajmuje kolor żółty jego właściwosci to:

„ ….Żółty zaspokaja psychiczną potrzebę spokoju i przemiany. To kolor słońca, drugi po białym, który najlepiej odbija światło. Choć potocznie jest uważany za kolor zazdrości, związany jest z dążeniem do szczęścia i radości. I właśnie takie osoby go preferują – odczuwające w danym momencie radość życia i spełnienie, oraz takie, które stale pragną się rozwijać. Odrzucają go zaś osoby w stanie napięcia psychicznego lub o obniżonej aktywności życiowej. Symbolizuje radość i nowe życie, ale też zazdrość.... „

(na podstawie artykułu Pani K. Walosińska - Kolory we wnętrzu - Właściwości kolorów i ich wpływ na temperament człowieka)


Dlatego jeśli chcesz sprawić sobie wspaniały prezent nie zwlekaj … kup go już dziś, Jeśli uważasz że Twoja dziewczyna ma wiecznie DOŁA (a pewnie tak jest ... ) … nie zwlekaj … podaruj jej ten wspaniały prezent. Może być gustowny dodatkiem do jej wieczornej kreacji … wyobraź ją sobie z amuletem na szyi … a uśmiech już teraz pojawi się na twojej twarzy … co tylko świadczy o wielkiej mocy amuletu.


Zapraszam tylko „Poważne” osoby do zakupu …. :)

Zdjęcia przedstawiają możliwe sposoby wykorzystania talizmanu …..


3

+ oceń -
Amulet antydepresyjny - antydołkowy ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item541330832.html
kółka do wózków coworking częstochowa