Powieści Stephen’a  Kinga już Cię nie przerażają, Piła III okazała się komedią!!!


Nie masz co robić w sobotnie wieczory??


Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!


Przeżyjesz (albo i nie) najstraszniejsze dni Twojego życia!!


Nie musisz już straszyć dzieci Św. Mikołajem, możesz to zrobić używając do tego tej książki!!!

 

Oddaje w Twoje ręce klasykę horroru:
„Post
ępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne” autorstwa dwóch największych pisarzy literatury grozy: Pani Barbary Adamiak i Pana Janusza Borkowskiego.  Wydanie najnowsze piąte z 2007 roku (miejmy nadzieje, że ostatnie). 604 strony czystego horroru. Książka składa się z ośmiu mrożących krew w żyłach części.  

Książka ma atest Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia, mimo wszystko przed użyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do książki:

 

Skutki uboczne przedawkowania: Zaburzenia stanu świadomości, objawy choroby schizofrenicznej, nudności a nawet wymioty, zaburzenia snu (u jednych powoduje senność u innych bezsenność – lekarze wciąż nie mogą wyjaśnić tego paradoksu), koszmary nocne (podaje się, że najczęstszymi są skazanie przez sąd administracyjny w postępowaniu kasacyjnym na karę robót publicznych w miejscu zamieszkania. Drugim najczęstszym przypadkiem jest sen o egzekucji komorniczej w którym zostajesz sam w mieszkaniu otoczony czterema „gołymi” ścianami), w skrajnych przypadkach może doprowadzić do obstrukcji, u kobiet może powodować zaburzenia cyklu miesiączkowego a u mężczyzn polucje, niekorzystnie może też wpływać na kręgosłup i ośrodek siedzenia.

UWAGA: Nieoficjalne komunikaty mówią o trzech przypadkach śmierci samobójczej (Wydawnictwo LexisNEXIS wyraźnie dementuje te pogłoski – wszystko na pewno znajdzie finał w sądzie administracyjnym). Książka jest bezcenna! Mimo to wystawiam ją od złotówki!!!

 

 

 

Przesyłka priorytetowa Pocztą Polska 10zł, pamiętajcie jednak, że jak Poczta Polska ją zgubi i trafi ona w niepowołane ręce może uczynić wiele złego. Sugeruje więc przesyłkę kurierską, koszt 5 zł większy a wtedy masz pewność, że nie będziesz odpowiedzialny za współudział. Nie wysyłam za pobraniem ze względów bezpieczeństwa.


Należy podkreślić, że niektórzy odnaleźli w niej swoją drugą połowę i sens życia!!! (patrz zdjęcie)

 

Warunkiem nabycia książki jest przesłanie własnoręcznie podpisanego oświadczenia o następującej treści: „Zapoznałem się z ulotką dołączoną do książki i zrzekam się wszelkich roszczeń wobec nadawcy książki, w szczególności w skutek niewłaściwego użytkowania książki. Rezygnuje z prawa dochodzenia swoich roszczeń na drodze sądowej a przede wszystkim na drodze postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego”.

 


7

+ oceń -
Adamiak Borkowski POSTĘPOWANIE ADMINISTRACYJNE !! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item571234742.html
kółka do wózków coworking częstochowa