Witam na aukcji!

Mam do sprzedania absolutnie unikatową, oryginalną, ręcznie wykonaną replikę konsolki GAME BOY. Pierwsza pluszowa konsola, która w tempie ekspresowym znalazła nabywcę, powstała jako pilne zapotrzebowanie dla 2,5 rocznego brzdąca, który też chciał grać. Niestety bardzo szybko wykrył podstęp i stwierdził, że chce prawdziwą, ale podobny model dumnie ozdabia teraz półkę ze sprzętami. Konsola oferowana na aukcji to kolejny model z szybko rosnącej kolekcji.

Konsolka jest uszyta z wysokiej jakości materiałów i prezentuje się naprawdę uroczo, zwłaszcza z bliska. Karykaturalny rys dodaje pluszakowi jeszcze więcej charakteru.  Nawet zaprzyjaźnieni Gracze wpadający na partyjkę Tekkena nie przeszli obok kolekcji obojętnie. Myślę że pluszak z powodzeniem uzupełni kolekcję każdego miłośnika gier, nie ma szans żeby ktoś posiadał identyczną. Bądź jedyny! Na "wyświetlaczu" konsoli naszyto wariację na temat serii Pokemon. Na innej aukcji dostępna pluszowa PSP.

Parametry techniczne:

Procesor: waciak
Napęd: entuzjazm
Zasilanie: wieczne
Długość: 15 cm
Szerokość: 10 cm
Grubość: 4 cm
Waga: nieznaczna

Konsolę można przerobić tzn. na wyraźne życzenie mogę doszyć uchwyt do powieszenia pluszaka na ścianie. Konfiguracja tego dodatku jest dowolna.

Zapraszam do licytacji!

6

+ oceń -
PLUSZOWY GAME BOY Z POKEMON - JEDYNY NA ALLEGRO ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item669664826.html
kółka do wózków coworking częstochowa