Witam

Na tej aukcji oferuję absolutny hit sezonu 2010. Jest nim śnieg, który spadł w nocy 9/10.01.2010 w Gdańsku i zasypał mi wyjazd z garażu. Dodatkowo śnieg przetrzymał jedną odwilż, przeleżał spokojnie do dnia dzisiejszego, trochę go spadło jeszcze w międzyczasie i z okazji mrozów, które teraz nastały jest szansa, że poleży bardzo długo.

Śniegu spadło co niemiara. W niektórych miejscach sięga po kolana. Poniżej przedstawiam jego zdjęcia.


Dane techniczne śniegu:
- stan bdb.
- niedeptany (te ślady na zdjęciach nie są na sprzedaż!!!)
- nierozjeżdżony przez samochód, ponieważ padł mi akumulator przez te mrozy, a poza tym ciężko się przebić przez taką zaspę Czinkłaczento (wersja wypas: dywaniki z Tesco, radio kasetowe, spojler).
- nie deptany przez kota ani inne zwierzę (kot woli siedzieć w te mrozy w domu i całe dnie sierściuch spędza na grzejniku)
- posiada minimalne ślady użytkowania (wiatr lekko wpłynął na jego fakturę).
- pierwszy właściciel (udokumentowane - 2 dni temu jeszcze go nie było)
- kolor biały, ale nie metalic.
- śnieg nie posiada nigdzie żółtych zacieków, które świadczyłyby o jego niepewnej historii użytkowania.  
- śnieg powinien ładnie skrzypić jak się po nim będzie chodziło. Niestety tego nie sprawdzałem, ponieważ wtedy śnieg byłby już deptany. Sprawdziłem za to dziś śnieg u sąsiada i ładnie mi skrzypiał pod butami.


Z oczywistych przyczyn  - odbiór tylko i wyłącznie osobisty. Transportu nie zapewniam.

Dla zwycięzcy aukcji prezent - niespodzianka gratis: udostępnię na czas załadunku szuflę do śniegu (kolor czerwony!).


Nie czekaj! Taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć!!

To już druga aukcja. Pierwsza aukcja została zakończona przez Allegro za rzekome nakłanianie do sprzedaży poza Allegro. Oczywiście to totalna bzdura.
Pozdrawiam i zapraszam do licytacji.

Powtarzające się pytania do poprzedniej aukcji:

W związku z dużą ilością pytań, którą dostaję na maila postanowiłem w celu uniknięcia spamu odpowiedzieć na część z nich:

1. "i jak panie masz pan jeszcze ten snieg" (pisownia oryginalna)
Tak, mam.

2.  "Jeżeli interesuje Cię zamiana to mogę zaoferować odśnieżanie mojego samochodu ;)"
Niestety nie jestem zainteresowany taką formą wymiany. Jedyne co mnie interesuje to wymiana śniegu na gotówkę.

3. "Zastanawiam się ile też Sprzedający ma lat..."
Zgodnie z regulaminem Allegro jestem osobą pełnoletnią. Taka informacja na tę chwilę jest zupełnie wystarczająca.

4.
"Czy śnieg wystawiony na aukcji jest jeszcze śniegiem czy się roztopił? Czy ma Pan jeszcze śnieg?"

Tak, śnieg nadal leży przed garażem. Bałem się, że będę musiał zakończyć aukcję przed terminem z powodu możliwej odwilży, jednak temperatura wróciła wczoraj do normy (czyli do -10) i śnieg raczej nie stopnieje.

5. "Czy śnieg zmieści mi się mi na Stara?"
Oczywiście. Zmieści się także na Żuka z przyczepką. W tym przypadku nawet pomogę zdjąć i założyć plandekę.

6. "Dlaczego zdjęto wcześniejszą aukcję?"
Oficjalnym powodem było namawianie do kupna poza Allegro.Jestem poważnym allegrowiczem i taka myśl nie przyszła mi nawet do głowy. Aukcja jest w 100% poważna.

7. "To ile che Pan za tonę śniegu?"
Sprzedaję całość - czyli to co jest na zdjęciu.

8. "
Czy można odebrać śnieg latem?"
Tak. Warunkiem koniecznym jest tylko utrzymanie się odpowiedniego poziomu temperatury zewnętrznej. Niestety nie mam na to wpływu i w przypadku niedopełnienia transakcji wystąpię do Allegro o zwrot prowizji z w/w tytułu.

9. "Jakie kryształy z poniższej listy kryształów śniegu wchodzą w skład zaspy przedgarażowej z aukcji?
    1. Kryształy w postaci igieł
    2. Kryształy w postaci słupków
    3. Kryształy płaskie
    4. Agregaty (kombinacje) kryształów słupkowych i płaskich
    5. Kryształy słupkowe z rozbudowanymi powierzchniami bocznymi
    6. Kryształy oszronione i w postaci krup (kryształy z elementami składowymi chmur)
    7. Śnieżne partykuły (cząstki) nieregularne"

Wszystko jest widoczne na zdjęciu. Według mnie każdy znajdzie coś dla siebie: dla jednego igły, dla drugiego słupki, dla trzeciego kombinacje. Jedno jest pewne: jak się przyjrzeć temu śniegowi pod dobrym mikroskopem czy pod czym tam się śnieg ogląda to zobaczycie wzorki piękniejsze od tych wyrzeźbionych przez mróz na przedniej szybie samochodu, którą to szybę musicie czyścić codziennie.

10. "Nie potrzebuje Pan kooperantów? Moglibyśmy sieć ogólnopolską założyć,bo ja mam taki skład pod Warszawą :)"

Nie robiłem biznes-planu pod taki typ działalności. Ale sądzę, że z racji na sezonowość sprzedaży możemy nie przetrwać sezonu letniego. A ponieważ sezon zimowy jest obecnie w pełni uważam, że nie będziemy w stanie w krótkim czasie zarobić tyle, by przetrwać sezon letni. Ewentualnie możemy rozważyć plan zmiany profilu działalności na okres letni, jednak temat wymaga dłuższego posiedzenia i narady.
Inna sprawa, że jestem sprzedawcą detalicznym :)

 11. "Czy oferuje Pan też inne kolory tego śniegu bo biały mam :)"
 
Gdybym był kupującym śnieg - na pewno nie chciałbym, by był żółty. Ja oferuję biały śnieg. Może nie tak śnieżnobiały jak zęby w reklamach past do zębów (w końcu mieszkamy w kraju, który emituje CO2 do atmosfery), ale jest pewnie w jakimś odcieniu białości. I na pewno mu bliżej białemu kolorowi niż szaremu!
Dodano 2010-01-29 21:49

12. "Dzień dobry! Ile bałwanów się ulepi z tego śniegu ? Dobrze sie wogóle lepi?"

Dobry wieczór! Myślę, że z tego śniegu można ulepić jednego dużego bałwana. Ewentualnie można stworzyć całą rodzinę bałwanów (ale mniejszych rozmiarowo) w różnej konfiguracji. Typowo rodzinną konfiguracją jest mama+ tata + 2 dzieci. Od razu uprzedzam kolejne pytanie: nie zapewniam węgielków, garnków, marchewek ani innych akcesoriów przeznaczonych do przystrojenia bałwankowej rodziny.
Jeśli chodzi o lepkość śniegu - nie sprawdzałem, ale po dzisiejszej lekkiej odwilży myślę, że śnieg jet na tyle mokry, by się w miarę dobrze lepił :)  Dodano 2010-01-30 19:40
13. "Czy oferowany przez Pana śnieg jest objęty gwarancją? Jeżeli tak to ile ona wynosi? I jest to gwarancja producenta, czy sprzedawcy? Jeżeli śnieg niema gwarancji, to co mam zrobić w razie uszkodzenia?"

Na temat gwarancji proszę przeczytać stronę O mnie, dział Gdy sprzedaję, punkt 11. Wynika z tego jasno, że nie daję gwarancji na śnieg (poza tym trochę go dziś dopadało, więc wygląda naprawdę ciekawie). W razie uszkodzenia pozostaje Kupującemu wołanie o pomstę do nieba.

14. Jestem gotowy na wygranie aukcji... chciałem tylko dowiedzieć się czy jest Pan pierwszym właścicielem śniegu i czy istnieje możliwość wysyłki pocztą polską.
Zastanawia mnie również , czy byłby Pan zainteresowany zamianą... Pana śnieg za 300 ton mokrej brei ( duża zawartość soli , potencjalnie do odzyskania ).

Cieszę się że jest Pan poważnie zainteresowany zakupem. Mogę z mojej strony zapewnić, że jestem pierwszym właścicielem śniegu (książka śniegu gdzieś mi się zapodziała). Niestety - możliwość wysyłki pocztą polską nie wchodzi w grę, ponieważ w oddziałach poczty panuje tak wysoka temperatura, że śnieg stopiłby się mi przy nadawaniu.
Jeśli chodzi o zamianę - dziękuję, ale nie skorzystam. Według mnie lepszy mały mowy śnieżek niż duży używany z nieznaną historią.
Inna sprawa czysto techniczna - nie miałbym gdzie składować 300 ton śniegu.

15. "Mam pytanie apropo tego sniegu, a dokładnie czy jak ktos go zakupi a nie odbierze to czy wystawi mu Pan komentarz Negatywny??"

Oczywiście. Jestem poważnym allegrowiczem, który poważnie podchodzi do zakupów. Świadczą o tym moje komentarze. Uważam, że traktowanie zakupów na Allegro jako zabawy, czyli licytowanie a potem wycofywanie się z transakcji powinno być karane nie tylko przez sąd, ale przez lokalnego proboszcza wyczytaniem nazwiska delikwenta podczas niedzielnego kazania.

16. "Chciałem zapytać czy śnieg jest dobry?bo można tanim kosztem zapewnić sobie jedzenie na tydzień lub nawet dwa!"

Niestety w tej kwestii jestem zupełnym laikiem. Jedyne co mi przychodzi do głowy to stara nauka Eskimosów, by nie jeść żółtego śniegu. Ponieważ mój śnieg nie jest żółty myślę że na daje się do jedzenia. Kwestia smaku jest indywidualna dla każdego.

Dodano 2010-01-30 20:28
17. "Privied
Prikrasnyj sieg pan predajet u nas na bielarusi tachogo niet Ja maju adno pytani chadzi mjenja o to łopatu mi razchadzitsa czy ona musi byti czerwonyja wie przecie z kamunizmom kajaży sie mnie ona
Paka" (pisownia oryginalna)

Zdrastwujtie,
U mienja jeszczjo adna łopata: czernoja. Kak chocziesz mogu tiebja dać czernoju łopatu do ładowania.


Dodano 2010-01-31 14:43
18. "z Kostrzyna nad Odrą...pytanie czy kursują promy towarowe do Szczecina i dalej na południe Odrą do Kostrzyna ?? P.S. Odrą lodołamacz dodatkowo"

Nie wiem, nie znam się.Transport i odbiór śniegu leży po stronie Kupującego, więc to w jego gestii jest sprawdzenie możliwości transportu licytowanego towaru.

19. "Czy posiada Pan książeczkę serwisową ? Rozumiem, że śnieg serwisowany w ASO. Ubezpieczenie, wszystko ważne. Posiada jakieś plomby :) ? Bo wiadomo, że w razie załadunku to jedynie w częściach... "

Książka serwisowa mi się gdzieś zawieruszyła. Ale ponieważ śnieg jest w miarę świeży (spadł niecały miesiąc temu) sądzę, że nie będzie problemów z jego użytkowaniem. Plomb nie zaobserwowałem. Załadunek pozostawiam Kupującemu.

20. "Odnośnie tego czinkłaczenta, które dorzuca pan do śniegu, jedno zasadnicze pytanie, czy jest w bedzie czy holenderskim gazie? I czy te dywaniki to materiałowe czy gumowe? Z powodu śniegu na pewno lepiej by było gdyby były gumowe."

Chyba nie doczytał Pan(Pani) aukcji. Tam wyraźnie jest napisane, że śnieg zasypał mi wyjazd z garażu, w którym stoi auto. Co do instalacji gazowej - oczywiście jest. Zajmuje mi pół bagażnika (drugą połowę zajmuje mi subwoofer). Dywaniki oczywiście są gumowe (a co - stać mnie przecież!). Natomiast wspomniany spojler daje +12 do lansu na dzielnicy.

21. "Czy śnieg będzie nadawał się do mycia okolic intymnych??(oczywiście po rozpuszczeniu) "

Niestety nie mam w tej kwestii takiego doświadczenia jak położne z wieloletnim stażem (np. Żanet Kaleta). Z mojego doświadczenia mogę jedynie potwierdzić fakt, że wybiegając na golasa z sauny nordyckiej można usiąść gołą pupą na śniegu i nie czuć zimna. Być może to też jest sposób na mycie okolic intymnych i to nawet bez rozpuszczania.
Dodano 2010-01-31 20:08
22. "Czy ten śnieg będzie kompatybilny z moją zamrażarką firmy Mińsk model 201 (trzy gwiazdki)? Ostatnio mi się rozmroziła i na gwałt szukam zastępczego surowca chłodzącego do jej wnętrza."

Proszę o specyfikację dotyczącą czynnika chłodzącego stosowanego w tego typu zamrażarkach. Wtedy postaram się  dokładniej odpowiedzieć na pytanie. Uważam jednak, że ilościowo wystarczy tego śniegu jako chłodziwa w małej zamrażarce przemysłowej wielkości naczepy TIR-a typu chłodnia o pojemności 24 europalety.

23. "Czy jest możliwość przyjechania na oględziny śniegu?"

Oczywiście. W końcu jestem poważnym allegrowiczem. Proszę mieć na względzie tylko czas oględzin i termin końca aukcji.


Dodano 2010-01-31 20:46
24. "A co bedzie jak kupie ,dokonam wpłaty,a w noc poprzedzającą mój odbiór przyjdzie odwilż i śnieg spłynie do kanalizacji?Zapewni mi pan nowy śnieg?"

Nie jestem w stanie obiecać, że nowy śnieg spadnie. W takim przypadku powołam się na tzw. Siłę Wyższą i wystąpię do Allegro o zwrot prowizji. Wpłacone na konto pieniądze oczywiście zwrócę. W końcu jestem poważnym allegrowiczem :)

Dodano 2010-01-31 22:31
25. "Czy do śniegu dorzuci Pan ''świąteczne M&M'sy''?"

Niestety nie dorzucam do śniegu żadnych M&M's-ów ani MMS-ów. SMS-ów też nie dorzucam. 


26. "Witam! Chciałbym dowiedzieć się, czy śnieg sprzedawany na Pańskiej aukcji pochodzi z legalnego kanału dystrybucyjnego, oraz jak wygląda sprawa serwisowania tego jakże deficytowego towaru w naszym pięknym kraju? Od dawna zastanawiam się nad zakupem śniegu, przeglądam różnorakie oferty, jednak nadal nie mogę podjąć tej trudnej decyzji. Co może Pan powiedzieć o wystawionym towarze po to, żebym to wybrał właśnie Pańską ofertę? Pozdrawiam - przestraszony handlarz śniegiem."

Śnieg sprzedawany przeze mnie pochodzi z jak najbardziej legalnego źródła. Po prostu spadł mi z nieba i go mam (wiem, że to nieprawdopodobne, ale mam na to świadków). Serwis śniegu jest jeszcze nierozwiązany, ale licząc na rosnący trend na rynku można się spodziewać sieci śniegowych ASO, w których będzie można go serwisować. Jedyne czym mogę zachęcić Pana do zakupu mojego śniegu - to jego niepowtarzalność: nikt na świecie nie ma dokładnie takiej samej ilości śniegu w takiej samej konfiguracji, kształcie, objętości itp.


27. "Bardzo ładny śnieg. Czy nie myślał Pan nad dosypaniem cukru(w odpowiedniej proporcji)i lepieniu lodów w celu późniejszej odsprzedaży? Czy jeśli kupię oferowany śnieg, wystawi mi Pan licencję oraz wszystkie niezbędne certyfikaty Iso, tak abym sam mógł robić w lody bez żadnych komplikacji ze strony sanepidu czy innej tego typu instytucji?"

Dziękuję za wyrazy uznania. Niestety jestem osobą prywatną i nie jestem w stanie spełnić tych wymagań i wystawić wyżej opisanych zaświadczeń. Certyfikacja ISO trwa bardzo długo, sanepid może nie zezwolić na jedzenie surowego śniegu (chyba że po przegotowaniu), natomiast robienie lodów zostawmy profesjonalistom, czyli politykom i branży porno.

Dodano 2010-02-01 21:53
28. "Wchodzi w gre Zamiana na malucha ?"
Jak już pisałem - w grę wchodzi tylko zamiana na gotówkę.

29. "Witam. Czy jest możliwość malej wymiany ?? Tzn mam dobrze prosperujące konto na jutubie i 2 nowe fotele podgrzewane do czinkleczento typu " cieplo cieplo w czinkleczento " oraz lekko przechodzony tłumik od Kamaza. To jak wchodzi w to Pan? Pozdrawiam Serdecznie."
No niestety nie jestem zainteresowany. Fotele wyglądają kusząco, ale za bardzo będą mi obciążać akumulator. Większego akumulatora nie będę w stanie zamontować, bo będzie za ciężki i obniży mi przez to przednie zawieszenie (a teraz mam szpanerski prześwit 3 cm, bo amortyzatory słabe...).

30. "Czy jest możliwość otrzymania większej ilości informacji na temat wymienionej w aukcji szufli ? Może jakieś zdjęcia ? Jako szanujący się allegrowicz, nie powinien pan narażać się na niezadowolenie kupującego, dokładny opis szufli powinien pozwolić panu spać spokojnie nie bojąc się jakichkolwiek komplikacji przy załadunku towaru przez kupującego."
A więc szufla jest standardowa, z czerwoną przestrzenią ładunkową. Posiada normalne ślady zużycia. Niekatowana w terenie. Drewniany drążek zakończony czarną stylową rączką.

31. "Witam! Z tej strony Łukasz z Chicago. Czy cebulak zgadza się wysłać śnieg do Polkowic? W zamian mogę zaoferować tubkę zyrha, rhuslehra najnowszy model, lub pomahańcze, a nie dla psa dla Pana to! Dziękuję, Dobranoc."
Niestety w grę wchodzi tylko i wyłącznie odbiór osobisty. Proponuję poszukać podobnych aukcji na amerykańskich portalach. Pana oferta wygląda bardzo kusząco, jednak nie dam się zwieźć imperialistycznej prowokacji i nadal obstaję przy swoim, że w grę wchodzi tylko gotówka (w dowolnej ilości).

32. "Czy trudne jest wysikanie dziury w takim sniegu?"/"Mam pytanie, czy śnieg nadaje się również do wysikiwania imienia na nim? czy aby nie zmrożony, bo będzie spływać a nie wsiąkać? nie chciałbym się zawieść."

Gdybym spróbował wysikać dziurę w śniegu musiałbym zmienić opis aukcji. Niestety nie próbowałem, gdyż zależy mi na utrzymaniu jak najlepszego stanu śniegu. Myślę, że można spróbować przeprowadzić eksperyment, ale bez kraty piwa jako paliwa nie należy podchodzić do tematu.

33. "Dobry. Panie, a jak ja by go rozpuścił, to nada się ta woda pod samogon z jabłków?"
Dobry. Sądzę, że jak to mówią fachowcy "bedzie Pan zadowolony". Można rozpuścić, przecedzić przez coś tam by uzyskać biały kolor.Potem dodać cukru podłączyć aparaturę i może coś z tego wyjdzie...
 
34." Czy ten śnieg nadaje się również do wyłożenia kocich kuwet? Mój kot większość czasu spędza na dworze, a żwirek przy minusowych temperaturach zamienia się w twardą bryłę. Taki śnieg wydaje się idealnym rozwiązaniem. Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy śnieg nadaję się pod wypielęgnowane, rasowe kocie pupy... ?"
Nie wiem jak Pański kot, ale mój nawet nie raczy wystawić pupy na ten mróz. Przed chwilą jak wracałem z pracy dosłownie atakował drzwi, byleby wejść do domu. 

35. "Witam ja w sprawie śniegu.Chciałbym się spytac czy wysyła pan śnieg za granice konkretnie chodzi mi i polónocną częśc RPA mieszka tam mój wujek i chciałbym mu sprawić prezent z okazji tego ze został królem wioski. :)"
Odbiór tylko i wyłącznie osobisty. Gratuluję wujka na wysokim stanowisku. 

36. "Mam pytanie w sprawie sniegu, czy bedzie Pan mial ok 1 tone ? Poniewaz startuje w konkursie lepienia balwana i musze miec dosc duzo materialu. Mysle ze satysfakcjonuje Pana cena? 5000 zl"
Myślę, że może być tego około jednej tony. Może więcej. A jeśli da pan za niego 5000, to szuflę do ładowania dam w prezencie. I może nawet napiszę jakąś dedykację.

37. "Witam , czy podany śnieg posiada pozytywną opinie instytutu matki i dziecka? Mam gromadkę dzieci które nie chcą nic jeść a ten śnieg wygląda apetycznie."
Niestety zdobycie w tak krótkim czasie jakiegokolwiek papieru potwierdzającego cechy sprzedawanego towaru może zająć tak długi okres, że śnieg stopnieje.
Dodano 2010-02-01 22:35
38. "Witam. Moje rzetelne badania longitudinalne i analiza organoleptyczna potwierdzają największe skrzypienie śniegów spadających w dniach 9/10.01.2010 w okolicy garaży gdańskich. Za TO skrzypienie jestem w stanie zapłacić dużo. Choć mam nadal nadzieję na wygraną z użyciem specjalnych zabiegów strzelających w ostatniej części sekundy trwania aukcji, coraz bardziej trawi mnie niepokój. Czy aby na pewno wylicytuję przedmiot oryginalny - wystawiony i opisany na aukcji - czyli z nocy 9/10 stycznia - wolny od zanieczyszczeń późniejszymi mniej wartościowymi w skrzypienie opadami?"
Witam, Ja z kolei nie jestem badaczem śniegu. Po prostu chcę się go pozbyć.  Śnieg, który spadł w nocy z 9/10.01.2010 został przysypany śniegiem, który spadł w dniach następnych. Opisałem to rzetelnie w aukcji. Więc można przychylić się do stwierdzenia,  że wspomniany śnieg nie skrzypi tak miło jak ten z początku miesiąca.

39. "Jestem poważnym pośrednikiem handlowym, moje pytanie dotyczące oferowanego przez Pana materiału brzmi: przede wszystkim czy wystawia Pan fakturę VAT, a co za tym idzie jaką stawką podatku od wartości dodanej jest ów towar objęty, czy jest to materiał budowlany ze stawką 7%, czy też jest to artykuł spożywczy objęty preferencyjną stawką 3%, czy może jest to artykuł luksusowy objęty stawką 22%."
Ja z kolei jestem osobą prywatną, która po prostu sprzedaje śnieg. Nie wystawiam na niego faktury, nie daję żadnej gwarancji. Odnośnie przeznaczenia sprzedawanego towaru  krążą różne propozycje. Jedni chcą odciskać w nim gołe pupy (niektórzy kocie), inni chcą jeść, lepić bałwana lub po prostu ordynarnie go obsikać. Sądzę, że powinien Pan sam wybrać przeznaczenie śniegu, a następnie odpowiedzieć sobie na postawione pytanie.


40."Jakie właściwości jezdne ma śnieg? Można z niego usypać niezłą hope? Chodzi mi wyłącznie o jazdę na desce snowboardowej. Jeśli ma Pan śnieg dla nart, nie biorę. Z jakim woskiem współpracuje najlepiej?"
Śnieg nie nadaje się do nart ani do deski. Rewelacyjnie sprawdza się na sankach i letnich oponach. W tym drugim przypadku nawet nie trzeba wosku.

41. "Witam czy istnieje zamiana na Yamahę R1 z 2004 roku ?Mogę dorzucić również pług dwuskibowy i cielno krowę.
Mam jeszcze takie pytanie, czy Pana śnieg jest kompatybilny z sniegiem padajacym w woj. Świętokrzyskim? Nie będzie się gryzł? Ich kopulacja nie doprowadzi do utworzenia złego sniegotypu co w konsekwencji moze zwiększyć agresję potomków sniegowych?"/ "Witam, chcialbym zapytac czy interesuje pana zamiana sniegu dwa uzywane gumofilce i taczke obornika od krow? Ewentualnie moge dorzucic worek ziemniakow typu irga."
No i niestety kolejna próba zamiany (choć ten pług się może by do czegoś mi przydał), której muszę powiedzieć nie. Myślę, że śnieg jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami śniegu. To taki uniwersalny śnieg do wszystkiego. Sądzę, że nie będzie się z nikim gryźć, ani niczego nie będzie gryźć.  Co do gumofilców - mam już swoje. I to nawet śniegoodporne :)


Niestety - zasypali mnie państwo taką ilością pytań, że jest ich już więcej niż tego śniegu co mi leży przed garażem.

 


Dodano 2010-02-01 23:19
Ponieważ aukcja osiągnęła poziom absurdu cenowego odwołuję wszystkie oferty większe od 10 zł.

Oferty wycofane przez Sprzedającego
Data odwołania Data złożenia oferty UżytkownikPowód
2010-02-02 06:05:51 2010-02-01 23:33:14 AllegroFun.pl (16) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 21:01:18 AllegroFun.pl (8) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 00:07:52 AllegroFun.pl (233) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 22:24:30 AllegroFun.pl (82) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-02 00:15:17 AllegroFun.pl (23) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-01 23:32:29 AllegroFun.pl (135) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-02 00:01:44 AllegroFun.pl (20) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-02 00:17:26 AllegroFun.pl (183) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 21:34:31 AllegroFun.pl (68) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 21:41:50 AllegroFun.pl (129) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:00:46 AllegroFun.pl (6) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:12:48 AllegroFun.pl (69) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:06:37 AllegroFun.pl (92) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:27:30 AllegroFun.pl (4) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:50:58 AllegroFun.pl (16) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:47:40 AllegroFun.pl (5) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:51:00 AllegroFun.pl (184) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:40:25 AllegroFun.pl (18) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:26:58 AllegroFun.pl (107) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:51:26 AllegroFun.pl (24) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:31:57 AllegroFun.pl (169) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:36:53 AllegroFun.pl (32) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:53:08 AllegroFun.pl (0) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:44:31 AllegroFun.pl (17) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:52:32 AllegroFun.pl (84) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:48:18 AllegroFun.pl (326) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:51:47 AllegroFun.pl (70) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:52:47 AllegroFun.pl (14) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:46:49 AllegroFun.pl (6) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:53:05 AllegroFun.pl (82) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 22:59:13 AllegroFun.pl (17) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 22:59:31 AllegroFun.pl (317) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 23:00:10 AllegroFun.pl (47) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 23:00:08 AllegroFun.pl (5) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 23:01:55 AllegroFun.pl (0) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 23:00:01 AllegroFun.pl (16) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 23:01:17 AllegroFun.pl (13) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 23:09:11 AllegroFun.pl (84) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 23:20:01 2010-02-01 23:08:17 AllegroFun.pl (69) absurdalne ceny!!!
2010-01-30 19:21:50 2010-01-30 14:36:37 AllegroFun.pl (11) Info od Kupującego: "Otrzymałem już własny zapas śniegu przed domem". No cóż - byleby nie wystawiał go jak tańszy i lepszy od mojego na Allegro :)
2010-02-01 23:29:12 2010-02-01 23:21:09 AllegroFun.pl (6) absurdalne ceny!
2010-02-01 23:29:12 2010-02-01 23:27:50 AllegroFun.pl (59) absurdalne ceny!
2010-02-01 23:29:12 2010-02-01 23:24:50 AllegroFun.pl (141) absurdalne ceny!
2010-02-01 23:29:12 2010-02-01 23:25:24 AllegroFun.pl (206) absurdalne ceny!
2010-02-01 23:29:12 2010-02-01 23:22:49 AllegroFun.pl (25) absurdalne ceny!
2010-02-01 23:29:12 2010-02-01 23:23:19 AllegroFun.pl (220) absurdalne ceny!
2010-02-01 23:29:12 2010-02-01 23:23:24 AllegroFun.pl (5) absurdalne ceny!
2010-01-31 22:19:14 2010-01-31 21:43:01 AllegroFun.pl (0) Info od Kupującego: "Pomyliło mi sie prszepraszam !" - no trudno. Odwołuję.
2010-02-01 22:58:09 2010-01-30 11:17:45 AllegroFun.pl (18) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-30 23:59:15 AllegroFun.pl (1) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-30 00:19:27 AllegroFun.pl (7) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-30 14:06:56 AllegroFun.pl (15) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-30 17:15:23 AllegroFun.pl (0) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-30 20:02:24 AllegroFun.pl (59) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 09:52:07 AllegroFun.pl (54) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-31 21:29:35 AllegroFun.pl (1014) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-31 22:49:15 AllegroFun.pl (131) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-31 23:13:18 AllegroFun.pl (72) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-01-31 23:55:35 AllegroFun.pl (548) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 01:00:34 AllegroFun.pl (206) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 09:07:14 AllegroFun.pl (21) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 11:02:27 AllegroFun.pl (6) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 19:16:37 AllegroFun.pl (30) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 12:49:33 AllegroFun.pl (5) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 15:36:41 AllegroFun.pl (3) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 22:48:53 AllegroFun.pl (47) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 16:26:19 AllegroFun.pl (18) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 16:34:14 AllegroFun.pl (12) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 17:08:55 AllegroFun.pl (3) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 20:00:05 AllegroFun.pl (0) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 21:00:00 AllegroFun.pl (26) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 21:03:59 AllegroFun.pl (0) absurdalne ceny!!!
2010-02-01 22:58:09 2010-02-01 21:44:28 AllegroFun.pl (52) absurdalne ceny!!!
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 10:26:42 AllegroFun.pl (36) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-28 21:48:48 AllegroFun.pl (237) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 11:01:04 AllegroFun.pl (1) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-02 00:10:23 AllegroFun.pl (7) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-01 23:57:25 AllegroFun.pl (278) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-02 00:06:05 AllegroFun.pl (92) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-27 18:15:24 AllegroFun.pl (143) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 08:17:23 AllegroFun.pl (66) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 10:50:55 AllegroFun.pl (412) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-01 23:30:10 AllegroFun.pl (141) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-02 00:19:08 AllegroFun.pl (92) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-01 22:59:09 AllegroFun.pl (192) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 01:06:04 AllegroFun.pl (143) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-01-29 22:07:22 AllegroFun.pl (97) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-02 00:13:36 AllegroFun.pl (11) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-02 00:18:09 AllegroFun.pl (177) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-01 23:30:52 AllegroFun.pl (10) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.
2010-02-02 06:05:51 2010-02-01 23:35:46 AllegroFun.pl (1) Zawyżanie ofert przez Kupujących. Poza tym idzie odwilż, więc śnieg się zaczyna topić.

11

+ oceń -
OKAZJA!! Skrzypiący śnieg sprzed garażu BCM! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item897049350.html
kółka do wózków coworking częstochowa