Witam Państwa serdecznie na tej niecodziennej aukcji!

Aukcja ta to zupełny hit dla Państwa i ostatnia deska ratunku dla mnie. Dlaczego ostatnia deska ratunku dla mnie? Zaraz odpowiem na to pytanie.

Pewne jest jedno, nie dostaniecie Państwo takiego Pendrive'a nigdzie indziej.

Oferuje Państwu oryginalne Pendrive'a firmy IBM.
Wygrałem dwa pendrive'y podczas konferencji firmy IBM, która odbyła się na Uniwersytecie Gdańskim.
Chętnie bym je sobie zatrzymał, aczkolwiek bardzo potrzebuję pieniążków, za które będę w stanie zakupić książki, które znowuż są mi potrzebne do napisania pracy licencjackiej. I tak to kółko się zamyka.

Książek z biblioteki uczelnianej już nie wypożyczę, bo jestem siantrapa i uwielbiam robić wszystko na ostatni moment. A aktualnie wszystkie książki wypożyczone przez pozostałych studentów(choć i tak były tylko 2 egzemplarze), więc pozostaje mi tylko zakupić nowe.

Pewnie nie jeden z Państwa ma tak samo i zostawia ważne sprawy na ostatni moment, a potem budzi się z ręką w nocniku. Ale ja taki jestem i tego nie zmienię. Wręcz mogę stwierdzić, iż uwielbiam taki stan. Zrozumie mnie ten, kto jest taki sam. :D
I tutaj liczę na Państwa, jeśli jesteście zainteresowani świetnie prezentującymi się, oryginalnymi pendrive'ami firmy IBM, to zapraszamy do licytowania. Będziecie mieli Państwo podwójną radość, bo oprócz nowego cudnego pendrive'a, żyć będziecie w świadomości, że pomogliście biednemu studentowi pokonać trudne chwilę uczelniane. Będziecie częścią mojej drogi ku zdobyciu wiedzy i ukończeniu I stopnia studiów.

Dodam jedynie, że tematem mojej pracy jest E marketing we współczesnym biznesie, także jeżeli zainteresuję sporą ilość osób tą aukcją, być może moja Pani Promotor spojrzy na mnie bardziej pozytywnym okiem i udowodnię jej, że coś na ten temat jednak wiem.

Pendrive'y posiadam dwa. Dlatego też wystawiam od razu dwie aukcje. Wygrałem również Płytę Marcina Kydryńskiego "Siesta", także trafi trzecia aukcja. Liczę na Państwa pomoc. W BONUSIE dla Zwycięscy aukcji gwarantuje, że oprócz otrzymania niesamowitego pendrive'a bądź płyty poinformuje go jako pierwszego o wyniku mojej obrony pracy dyplomowej :D


Pendrive 4GB + smycz.
Galeria zdjęćZdjęcieZdjęcieZdjęcie

(kliknij, aby powiększyć)

pokazywarka.pl

0

+ oceń -
Niecodzienna aukcja. Pendrive IBM 4GB. POMÓŻ : D ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1021716109.html
kółka do wózków coworking częstochowa