Witam,
mam do sprzedania używany, ale prawie nowy blender firmy Braun. Odkryłem jego ukryte zdolności, o których firma Braun bezpośrednio nie pisze. Tylko swoją nazwą firmy określają owe ukryte zdolności. Czytając dalej dowiesz się o tej ukrytej i bardzo użytecznej zdolności. 

Więc zaczynamy historię blendera:
Jakieś 4 lata temu miałem bardzo poważne problem, prawie każdego dnia na podłodze pojawiała się wielka mokra śmierdząca plama. Byłem dzień w dzień konserwatorem cuchnących powierzchni płaskich. Powodem była zatykająca się ubikacja! Wiadomo sama się nie zatykała, to ja a raczej moje niestrawności były powodem owegoż cuchnącego zdarzenia. Bardzo chciałem znaleźć proste rozwiązanie na zaistniały problem. Pewnego dnia widziałem w telewizji reklamę blendera firmy Braun który podobno mielił wszystko. Od razu skojarzyłem słowo Braun z słowem brązowy(z niemieckiego) idąc dalej tym tokiem myślowym brązowy skojarzył mi się z Kupą i moim wielkim problemem. Nie zastanawiając się dalej pojechałem od oszołoma (Auchan) i kupiłem ów piękny wynalazek tak dobrze kojarzącej mi się firmy Braun. Zacząłem go stosować do mielenia moich niestrawionych kawałków kupki. Naprawdę świetnie się do tego nadaje. Przedstawiam to w poniższym filmiku:


Widzieliście jak się pięknie zmiksowało! 
Żebyście w 100 % byli pewni że była to kupa poniżej umieszczam kolejny filmik:


Oczywiście nie chciałem wam pokazywać mojej kupy bo było by to zbyt osobiste posunięcie. Po za tym wiecie że jedynym i najprawdziwszym wyrazem miłości jest wykakać się partnerowi/partnerce na klatkę piersiową?  Dobra wracamy do tematu...

Więcej informacji o użytkowaniu wynalazku BraunShit:

Braun Multiquick Advantage Shit jest Twoim codziennym pomocnikiem w ubikacji, rozdrabniając i przygotowując praktycznie wszystkie niestrawione składniki pokarmowe, których nie mogłeś spuścić w ubikacji.

600 wat i piętnaście prędkości zapewniają najlepsze rezultaty w zależności od rodzaju shit'u i siku:

Prędkość od 1 do 7 jest idealna do przystawki ubijającej ze stali szlachetnej, np.  do ubicia pięknej żółciutkiej piany urynowej.
Prędkość od 8 do 15 daje szybkie i świetne rezultaty, np. przy siekaniu twardych kawałków zatwardzenia.

Wielofunkcyjne przystawki

Przystawka miksująca

Przystawka miksująca

Przystawka miksująca pozwala łatwo i szybko uzyskać gładko i równomiernie zmiksowane ekskrementy. Doskonała do kawałków wymiocin. Jedyna w swoim rodzaju przystawka zapobiegająca rozpryskiwaniu zapewnia, że nigdy nie oberwiesz shit'em w twarz.
Przystawka siekająca

Przystawka siekająca

Przystawka siekająca pracująca na wysokich obrotach daje szybkie i dobre rezultaty. Doskonale nadaje się do naprawdę twardych kloców.
Przystawka ubijająca

Przystawka ubijająca

Przystawka ubijająca ze stali szlachetnej ubija przepiękną pianę urynową. Gdy owiniesz szmatę wokół stali szlachetnej będziesz mógł naprawdę bardzo szybko umyć brązowe pionowe kreski wewnątrz muszli. 

Wygodny i łatwy w użyciu

Ergonomiczny uchwyt
Ergonomiczny uchwyt z miękkiego materiału zapewnia największą wygodę w obsłudze urządzenia.
Maksymalnej wygody
Dla maksymalnej wygody, przystawki mogą być myte w zmywarce i są bardzo łatwe do utrzymania w czystości.Aha jeszcze jedna sprawa każda część blendera jak znakowana napisem BRAUNSHIT.PRV.PL. Po za tym brakuje stalowego mieszadełka do ubijania piany urynowej.

Aktualnie blendera już nie potrzebuje bo mój problem przestał istnieć wraz z przeprowadzką. Dlatego postanowiłem sprzedać blender.


Po za tym chciałbym również was poinformować że za niedługo uruchomię kolejna aukcję na której będę sprzedawał poradnik w formie tekstowej i filmowej. Jak używać Blendera Braun Shit by kibel Ci się nie zatkał! Poradnik o nazwie "Zmiel to i spuść i problemów oszczędź waść!" 

Bądźcie czujni bo niedługo  pojawi się kolejna aukcja!

W razie pytań proszę pisać na allegro :)

Pozdrawiam

0

+ oceń -
Blender Braun Shit używany Jak nowy! 100% sprawny ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony http://allegro.pl/item1056496614.html
kółka do wózków coworking częstochowa sklep częstochowa