Dzień dobry!

Paliłeś kiedyś osiedlaka? Oto możliwie najbardziej awangardowa okazja dla Ciebie! Do zaoferowania mam własnoręcznie stworzone (z dbałością o każdy szczegół) WIADRO, przez które niejeden cummulus się przedzierał. WIADRO nie zawiera substancji smolistych ani toksycznych.

Dane techniczne:

-Butelka zewnętrzna (Tymbark) 2L (obcięta na 2/3 wysokości);
-Butelka wewnętrzna (Coca-Cola) 1L (obcięta na 1/3 wysokości);
-Zakrętka z jakiejś wody mineralnej, przepalona na środku;
-Lufka włożona do zakrętki, choć ze względów etycznych nie jest przepalona od środka.

WIADRO jest w 100% sprawne, choć nie można rzec, że jest mało używane. Dzięki codziennym rytuałom możesz mieć pewność, że jego eksploatacja nie sprawia żadnych problemów.

Do zestawu niestety nie jestem w stanie dorzucić wody, ponieważ cena przesyłki pocztowej by zbędnie wzrosła. Możliwy odbiór osobisty, zaleca się zarezerwowanie większej ilości czasu przy wyborze tej opcji :) Najlepiej jednak nie przyjeżdżać samochodem jako kierowca.

Wiadro służy do palenia smakowych tytoniów, herbaty, uzyskiwania woni z egzotycznych ziół i tym podobne. Chociaż spektrum jego zastosowań jest nieograniczone.

Przed dokonaniem zakupu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, bo jeśli chcesz to kupić, to znaczy, że ludzkość ulega mentalnej degradacji.

Zaleca się, aby potencjalny konsument miał ukończone 18 lat. Ale to tylko zalecenie.

Towar wystawiany w charakterze kolekcjonerskim. 
 

2

+ oceń -
==> WIADRO AWANGARDA DOBRE DLA PALACZA ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1141239900.html
kółka do wózków coworking częstochowa