Złodzieju ODDAJ mi moje okulary i przy okazji auto.

Pomiędzy godziną 17 a 8 rano dnia 4/5 września skradziono VW caravelle z ulicy u Nemocnice w Pradze. Na wyposażeniu auta była:

-choinka zapachowa ...która swoje najlepsze zapachy ma już za sobą

-apteczka w której znajdowało się 100ml spirytusu:(

 pomiędzy 2 a 3 rzędem jest tak zwana „STREFA CIENIA” która powstała kilka miesięcy temu kiedy kolega PS”Idzik” nie mógł powstrzymać swoich naturalnych odruchów i puścił bełta od tej pory auto straciło -10000zł na wartości i – 10 punktów z wyglądu

-w schowku okulary Armaniego z czelabińskiego bazaru

 

-i kawałek nadgryzionego pączka (miał być z marmoladą a był z budyniem)"oszukali mnie banda złodziei i decydentów polskich!!"

Ale może przybliżę okoliczności kradzieży auta .Dnia 4 września (sobota) o godzinie 17 pozostawiliśmy auto na ulicy Nemocnice następnie udaliśmy się do pięknego hoteliku.

O godzinie 21-22 otworzyliśmy pierwszą flaszkę aby około północy pójść na miasto.Dodam tylko że dziewczyny które były z Nami strzeliły focha i zamiast się bawić wolały spać(KIJ WAM W OKO!) Tym sposobem wylądowaliśmy w klubie” karlovy lazne”(POLECAM)

Tutaj wspomnienia się zamazują jedynie fotka z podróży metrem do hotelu mi pozostała.

Rano obudził mnie telefon od kolegi PS „Szukur” który powędrował do auta jednak nie zastał go na miejscu w którym dnia poprzedniego pozostawiliśmy. Tym oto sposobem znaleźliśmy nowe lekarstwo na kaca. Kradzież auta szybko stawia na nogi!!Po spędzeniu kliku godzin na policji czeskiej gdzie rozumiałem co 3 słowo udaliśmy się na dworzec kolejowy.(chce tutaj zaznaczyć że nie jadłem jeszcze śniadania) po zakupie biletów udaliśmy się w drogę powrotną.

No koniec mojego wywodu chciałbym dodać parę słów od siebie….

Osobie która ZEŻARŁA mi podwójnego woppera z Burger Kinga życzę sraczki w samolocie!! Po wopperze pozostała tylko cebula!

Pozdrawiam połowę ekipy z wypadu druga połowa tzw. „zwłoki” wolała leżeć w cieplutkich łóżeczkach!

NIGDY WIĘCEJ!

 

Pozdro również dla ojca który  przyjął informacje o kradzieży auta ze stoickim spokojemJ

 

 

Żeby allegro się nie czepiało wystawiam…świeczkę

Dochód ze sprzedaży przeznaczę na %

 

3

+ oceń -
Złodzieju ODDAJ mi okulary i przy okazji auto ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1225041696.html
kółka do wózków coworking częstochowa