Michał Anioł - kamień ze śladem dłuta Michała Anioła Buonarroti.

Kamień został przywieziony z podróży do Watykanu przez mojego bliskiego przyjaciela, który zapewnia, że znalazł go w miejscu od dawna chronionym, w którym pracował najznakomitszy rzeźbiarz wszech czasów Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni (Michał Anioł). Kamień nosi widoczny ślad po mistrzowskim dłucie rzeźbiarza. Kamień otrzymałem w darze serca od najbliższego i od lat znanego mi człowieka, któremu w pełni ufam, a jedynie trudna sytuacja finansowa zmusza mnie do wystawienia tego znaleziska i obiektu uwielbienia znawców tematu na aukcji internetowej.
Jak sam darczyńca zapewnia kamień został wyniesiony z miejsca ściśle chronionego przy ogromnym wysiłku i poświęceniu (dowodem na to może być konwersacja na facebook, która wyjaśnia okoliczności przedostania się w ręce mego przyjaciela przedmiotu dzisiejszej aukcji.
Od momentu otrzymania tej bezcennej pamiątki oraz biorąc pod uwagę okoliczności obfitujące w ekscytację i wyrazy zachwytu, jestem bardzo emocjonalnie związany z kamieniem, co jeszcze bardziej podnosi jego wartość.
Nie jestem łapczywy, dlatego wystawiam pamiątkę za jedyne 80.000 zł
Pozdrawiam i zapraszam do licytacji!


0

+ oceń -
Rzeźba Michał Anioł - fragment dłuta mistrza ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1496014929.html
kółka do wózków coworking częstochowa