ZEGAREK


Oferuję Państwu magiczny zegarek renomowanej i znanej na całym świecie firmy Perfect (tiaaaa). To urządzenie nadaje się praktycznie na każdą okazję - od zwykłej popijawy w jakiejś melinie, do wystawnych przyjęć i bankietów. Swój unikalny i jakże przykuwający wzrok wygląd zawdzięcza pracy tysięcy małych chińskich rączek, przez co świadomość noszenia tak wykwintnego zegarka wzrasta podwójnie.

 

Zegarek przywędrował do Polski z Azji - najpewniej statkiem. Jego historia jest tak zawiła i obszerna, że ograniczę się do tego, iż nabyłem go na bazarku.

 

Ten sprzęt ma tak wiele niepotrzebnych funkcji, że zaspokoi wymagania największego marudy. Co najważniejsze - ŚWIECI! Każdy miłośnik silnych wrażeń może za każdym razem, gdy np. jest na imprezie, nacisnąć specjalny przycisk i zrobić sobie na ręku małe Las Vegas.

 

Tarcza zegarka jest wyładowana bajerami niczym Times Square reklamami. Niewprawiony poszukiwacz dopiero po kilku chwilach odnajdzie wskazówki. Wcześniej zauważy cztery wypustki z literkami N, S, E i W, które są zupełnie niepotrzebne, jednak dają złudzenie kompasu. Dookoła tarczy umieszczono czarną tasiemkę z cyframi (na tarczy też jest podobna, więc pewnie chciano uzyskać efekt 3d). Wszystko to wygląda jak sprzęt Jamesa Bonda.

 

Oprócz godziny, to cudo pokazuje także dzień tygodnia, coś tam jeszcze i chyba porę dnia. Bardzo możliwe, że ten sprzęt posiada funkcję stopera. Ciekawym bajerem są fluorescencyjne wskazówki, które nic nie dają. Ogrom udogodnień i możliwości tego mechanizmu mogą przyprawić o ból głowy.

 

Spód zegarka obwieszcza, iż jest on stainless (nierdzewny), a także water resistant (wodoodporny). Wierzę na słowo. Ponadto, pośrodku widnieje olbrzymi napis JAPAN - pewnie dla hecy.

 

TEN ZEGAREK WYRÓŻNIA SIĘ W TŁUMIE!

Majestatyczna srebrna bransoleta nada ręce swojego przyszłego właściciela gangsterskiego charakteru. Posiadając ten zegar można się poczuć jak bohater "amerykańskiego snu". Nie wiem, czy to aby nie zasługa lichych materiałów, z których prawdopodobnie jest wykonany, ale i tak efekt jest oszałamiający.

 

Ten zegarek dostał pięć gwiazdek w testach NCAP

Czytelnicy proeuropejskiego tygodnika "Nasa Janasa" ocenili ten produkt na 9/10

 

 

"Zegarek Perfect istnym cudem" Niu Jork Tajms

"To o nim pisano w starożytnym Sumerze" GTFWA

"Panie, idź pan w ch.." Żebrak

 

To niewątpliwy HIT DLA KOLEKCJONERÓW. Pragnę dodać, że zegarek poprawnie wskazuje godzinę. Stan jak na zdjęciach.

 

LICYTACJĘ ZACZYNAMY OD 5 zł! ZASTANÓW SIĘ PODWÓJNIE, PONIEWAŻ TAKA OKAZJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE TRAFIĆ!

 

Sprzedaję go, gdyż zbieram na Mercedesa.

 

magiczny ZEGAREK srebrny JAPAN las vegas BCM hit!

0

+ oceń -
magiczny ZEGAREK srebrny JAPAN las vegas BCM hit! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1722296985.html
kółka do wózków coworking częstochowa