MEGA ODJAZDOWE FELGI 17 cali, 8 cali szerokie z niewąskim rozstawem 4x100!
 Dziś mam Państwu do zaoferowania piękny komplecik alufelg o rozmiarze 17 cali, lans nie tylko na wsi zapewniony, szerokie na 8 cali w sam raz na cultstylowe lub jak kto woli cultstajlowe "trapeziki" z opon. Felgi maja pięć silnych męskich ramion, zapewniają one super wytrzymałość feldze niczym ramiona faceta z reklamy Gillette, a poza tym zostawiają jeszcze dużo przestrzeni by przechodnie mogli podziwiać piękną czerwień (niczym kolor ścian na zdjęciach) zacisków i nacinanych oraz nawiercanych tarcz... Felgi mają rozstaw śrub 4x100 więc w pasują do Golfów, BMW E30, Civiców, CRX, Mazdy MX3 i MX5, Mitsubishi Lancer, Colt, Nissan 100NX, Renault Megane, Laguna, Corrado i wielu wielu innych a na upartego z pływającymi śrubami podejdą do aut z rozstawem 4x98.
Żeby nie było że to jakaś chińszczyzna, są to prawdziwe Borbety made in Germany! Yeah czujecie w powietrzu zapach Wursta, i wzrok ponętnej Niemki.! Solidna robota fafluchten!
Felgi są lekkie jak widać na fotkach jednak nie jestem w stanie przedstawić ile ważą dokładnie bo nie mam wagi, ale ale dziewczyna dała radę? Dała :P ! Więc lekkie :P

Felgi wysyłam kurierem, to co na fotach wygląda na podrapane ranty to nie podrapane ranty, nawet nie obskubane przez bażanty, jest tam przyklejona folia malarska do zabezpieczenia brzegów ot co ! Pamiętajcie drodzy allegrowicze przede wszystkim ZABEZPIECZAJCIE SIĘ!

 

Cena dotyczy kompletu 4 felg, nie dotyczy natomiast dziewczyny, Pixela (psa),flaminga, rowerów, dywanika, książek, kaseta Aria (moja profesorka i tak już mnie nienawidzi że jeszcze jej nie zwróciłem),głośników, ściany, obrazu (choć może autorka zgodzi się na sprzedaż), panele podłogowe i wszelakie przyległości też NIE WCHODZĄ W CENĘ !

 

Zastrzegam sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem, wiadomo wojny, terroryści, sadyści, itd wszystko może się zdarzyć.

 

Kontakt 3 stopnia pod nr 535-865-XXX

 

Poniżej tak piękne że aż nie realne fotki jednak drodzy allegrowicze pełen REAL!:P

Nagroda w postaci lizaka dla tego kto na zdjęciach znajdzie kropki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

+ oceń -
MEGA ODJAZDOWE FELGI, 17 cali, 4x100 CULT szerokie ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item2465319022.html
kółka do wózków coworking częstochowa