Do sprzedania nawigacja AKIRA model MM 3512-A3 HELL EDITION (dla prawdziwych twardzieli)
Nawigacja ta posiada:
- Mapę MAPA MAP w jakiejś tam wersji
- Windowsa CE 5.0
- Kartę pamięci 256MB
- Odblokowany Windows

- Chwytak do zamocowania nawigacji na szybę


Zalety :
Obudowa jest przyjemna w dotyku , ekran jest czytelny, jak się naładuje to nawet długo trzyma na akumulatorze (do 2 godzin) i to koniec zalet.


Wady :
- Ekran dotykowy raczej jest mało dotykowy, czasami trzeba w niego uderzyć, żeby zaskoczył
- Mapa nawigacyjna...no cóż. Moje podróże z nią to niekończące się pasmo klęsk. W życiu nie rzuciłem tyle razy k*** i h*** co przy tej nawigacji.
1) Wyjechałem na lotnisko do Goleniowa - zajechałem, tak a jakże ..od strony poligonu wojskowego, obejrzałem naprawiane samoloty, radary itd. Droga ciągnęła się jak rozgotowany makaron - przez las po płytach , żeby było ciekawie - w ulewę. Zakopałem się kilka razy , prawie się spóźniłem na samolot.
2) Jazda do Łąkowa pod Gorzowem - Jej królewski popis - Wyprowadziła mnie ta *** na wał przeciwpowodziowy, jadąc tam po ciemku modliłem się żeby nikt nie nadjechał z naprzeciwka, bo bym musiał jechał na wstecznym 7 kilometrów po namoczonym wale ! Po kilku próbach odnalezienia drogi, Lucek się zlitował i wyszedł z piekła aby mi  pokazać prawidłową drogę.
3) Jazda nad morze - KOSZMAR - gdy inni jadą do Kołobrzegu 1,5 godziny ze Stargardu mi to zajmuje 3 godziny ze średnią prędkością 40km/h. Oprowadza po wiochach, budować, objazdach, drogach wyłączonych z ruchu, nasypach, lotniskach, mostach remontowanych, jadę pod tunelami które nie istnieją na normalnych mapach. Odwiedziłem miejscowość w której chodzili do tyłu i czas się cofał.
Raz kiedyś jechałem do Kołobrzegu i przejeżdżając przez jedną wioską, pokazała drogę przez środek osiedla mieszkaniowego - a obok była dwupasmówka którą jechała cała reszta wczasowiczów.
4) Jazda do Poznania - tutaj nie mam WIELKICH zastrzeżeń, poza tym że kazała mi na rondzie skręcić w lewo. Rondo było w budowie i wjechałem w rów melioracyjny.
5) Jazda do Szczecina - prosta droga, nawet skręcać nie trzeba - tutaj także się popisała swoją bezczelnością i butą. Prowadziła mnie na jedną ulicę przy starej cegielni, okazało się że ulica którą pokazuje istnieje ale dwie przecznice dalej.


To tyle, jak się pewnie kapneliście, aukcja jest przeznaczona dla:
- Wojskowych
- Policji (oddziały typu GROM)
- Agentów Secret Service
- Policji federalnej
- Pracowników zakładów mięsnych stanowisko rzeźnik lub wykrawacz

- Prawdziwych twardzieli którzy płucza usta benzyną


Ogólnie dla gości z jajami którzy się boją byle wyjazdu z rodziną za miasto.

Na nawigacje udzielam gwarancji rozruchowej 7 dniowej. W komplecie
- Nawi
- Kabel do auta
- Karta pamięci
- Autograf Lucyfera

W razie braku ofert, młotek ze zdjęcia pójdzie w ruch - miłego licytowania

1

+ oceń -
Nawigacja GPS - AKIRA - z piekła rodem - HIT ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item2486553665.html
kółka do wózków coworking częstochowa