WITAMY NA NASZEJ AUKCJI
Kontakt oraz wszystkie informacje dotyczące wysyłki znajdują się na końcu aukcji

 


w służbie polskiemu społeczeństwu...
czyli...

W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi nasza organizacja wypuszcza na rynek serię unikalnych laleczek, których wszelkie podobieństwo do osób ze świata polityki jest oczywiście czysto przypadkowe.


Laleczki te mają służyć terapii polskiemu obywatelowi, który przez ciągłe matactwa, mierność, megalomanię i zwykłą głupotę swoich "przedstawicieli" w rządzie, doprowadzany jest do permanentnego płaczu i zgrzytania zębów. Jest to terapia przez odreagowanie, której szczegółowy opis, wraz z kompletem szpilek załączamy do każdego egzemplarza zamówionej laleczki.
Jeżeli więc czujesz się okłamywany, robiony w balona, oszukiwany lub po prostu kogoś nie lubisz, zamów u nas to, co przyniesie ci spokój i wytchnienie.

WoodoboosJako pierwszy "Leporek"! Wykonany z pieczołowitością zapewniającą niezwykle długą eksploatację. Wyposażony w jedyny niepowtarzalny krawat. Nie zwlekaj i zamów sobie Leporka.

Cena tego wspaniałego produktu to tylko 9.99 zł.* Satysfakcja gwarantowana.

Podziel się dobrą nowiną "Leporka dla Ludu" ze znajomymi! Prześlij tego linka do swoich przyjaciół, aby idea Woodosoftu trwała! Z góry dziękujemy.

* Plus koszty przesyłki 3,50 zł. Liczba laleczek ograniczona. Czas realizacji zamówienia do tygodnia od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto.


 
 


przykładowe potraktowanie ...

  • wytrzepywanie Leporka z wykorzystaniem siły odśrodkowej, tak aby odbił się od ściany.

  • "miękkie tortury". Służą temu szpilki załączone do laleczki, wbijane w laleczkę, najlepiej w te okolice, w które sami byśmy podobną szpilką oberwać nie chcieli.

  • męczenie laleczki przy użyciu mocniejszych argumentów np. tłuczek do mięsa, zszywacz do papieru, taśma klejąca, zapalniczka.

  • tortury twarde. rzucanie Leporka zwierzętom domowym na pożarcie, detonowanie go przy wykorzystaniu petard, wrzucanie pod koła rozpędzonych samochodów, smażenie w głębokim oleju.

  • Najwyższy poziom eksploatacji Leporka to techniki wysublimowane. Należy jednak włożyć trochę wysiłku w przygotowanie odpowiednich narzędzi. W przyszłości Woodosoft planuje wypuszczenie na rynek odpowiednich zestawów. Póki co wytrawni klienci muszą liczyć na siebie. Do technik wysublimowanych zaliczyć możemy łamanie Leporka miniaturowym kołem, przeciąganie pod kilem okrętu, wbijanie na pal wykonany z tektury lub świeczki, wieszanie na szubienicy z kredek, kamieniowanie przy użyciu ryżu, zamykanie w żelaznej dziewicy wykonanej z puszki przepiłowanej za dwie części i garści gwoździ.

Projekt Woodosoft jest przedsięwzięciem społeczno-artystycznym. Nie jest naszym celem burzenie porządku publicznego, moralności publicznej, ani naruszanie dobrego imienia jakichkolwiek konkretnych osób. Dajemy jedynie obywatelom Rzeczypospolitej Polskiej pewne narzędzie do manifestacji swych poglądów politycznych. Nie my odpowiadamy za te poglądy, ani sposób ich wyrażenia. Ufamy, iż nasza działalność podniesie samokrytykę polityków i pozwoli im spojrzeć na siebie z innej strony, również jako na obiekt kultury masowej, którym są, oraz pozwoli rozładować negatywne emocje drzemiące w społeczeństwie, co sprzyjać będzie konstruktywnemu dialogowi, wolnemu od agresji słownej i fizycznej. Zdając sobie sprawę z pewnej kontrowersyjności naszego projektu jesteśmy gotowi rozmawiać z wszystkimi którzy mogą się czuć nim dotknięci. Wszelkie uwagi prosimy kierować pod adres mailto:woodosoft@###.pl?subject='Pytanie z Allegro o Leporka'

Voodoboss


Art. 8
Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.
Art. 14

Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu.
Art. 31.

Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
Art. 54

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów
oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Art. 73
Każdemu zapewnia się wolność twórczości artystycznej, badań naukowych oraz ogłaszania ich wyników, wolność nauczania, a także wolność korzystania z dóbr kultury.

W razie jakichkolwiek pytań:

ZASADY AUKCJI
WYSYŁKA
  • użytkownicy bez pełnej aktywacji konta będą usuwani z aukcji
  • tylko w wyjątkowych przypadkach akceptujemy inną formę płatności niż przelew
  • ze względu na brak scentralizowania produkcji odbiór osobisty jest niemożliwy
  • komentarze do aukcji wystawiamy zawsze jako drudzy
  • Jeżeli nie jestes pewny co do zakupu prosimy NIE LICYTUJ

Koszt Leporka: 9,99 zł
Koszt przesyłki (priorytetowa, polecona):
  3,50 zł
Łącznie: 13,49 zł
Taką sumę należy przelać do banku:

Na nr konta:
50 1020 5558 1111
1281 9050 XXXX

W momencie gdy pieniądze zostaną "zobaczone" na koncie termin realizacji nastąpi w przeciągu tygodnia. Najczęściej jest to okres 48 h

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzieli udział w aukcji
Lista ofert kupna
Użytkownik Kwota Sztuk Data
AllegroFun.pl (1) 9.99 1 czw 30 cze 2005 11:57:10 CEST

11

+ oceń -
VOODO DLA LUDU ! LEPOREK ! TYLKO U NAS !!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item55209337.html
kółka do wózków coworking częstochowa