AUKCJA GRZECZNOŚCIOWA, bardzo towarzyska :).

Oddam za dopłatą szesnastoletnią figurkę Bażanta - wymiarów nie znam, wzrost 173cm -, zwanego Baziantem. Figurka naturalnej wielkości, przefarbowana na rudo zgrabna blondynka (typ. prawdziwie słowiański, temperament też - Polecam szczególnie klientom z USA), wzrostem kwalifikuje się do modelingu, świetnie wygląda w obcisłych bluzeczkach, mruga oczami (zajebiste o ładnym zimnym odcieniu metalu), używa narzędzi i wykonuje proste polecenia głosowe. Na akumulator, z ładowarką sieciową i samochodową + moduł na etanol (spala 0,5l na dzień). Chodzi też na wino, najlepiej na swojaki - spala wtedy nieco więcej (ok. 0,7l). Nadaje się praktycznie do każdej sesji, w szczególności do Psycho-Dramy, o ile ktoś lubi mieć Bazianta w drużynie.

Dużo mówi, bez przerwy się śmieje, ma talent aktorski i artystyczny, śpiewa i tańczy tance esktremalne - gotowa na każdą misję. W szczególności przydaje się przy przygodach w klimatach fantasy, ponieważ znakomicie jeździ konno. Polecam ją także do Wampira Mroczne Wieki - gryzie bowiem do krwi w chwilach uniesienia, oraz do Warhammera - posiada specjalizację w toporach dwuręcznych i broniach obuchowych (ceryfikiat Valkyrii). Oddaje ją na jej własne życzenie, oraz trochę na własne - ponieważ czasem zbytnio sie wczuwa w wampiryczne klimaty - ofiar do tej pory nie potwierdzam, ofiary niepotwierdzone sztuk 3. Ogólnie jest niegrzeczna do przesady i pyskata, lubi się wykłucać o miejsce na łóżku. Mimo wszystko niezła inwestycja dla zapalonych graczy i MG.

PS: Aukcja nie ma ceny minimalnej, lecz jeśli przekroczy średnią krajową to GRATIS dodam akcesoria umieszczone na ostatnim zdjęciu. Przydaja się w szczególności przy sesjach z nutką fantazji ;). BARDZO WAŻNE - licytujecie cenę którą TO JA WAM dopłacę ;).

------------------------------------->UWAGA AUKCJA JEST ŻARTEM!<------------------------------------

 

2

+ oceń -
Bażant - Figurka Naturalnej Wielkości + GRATISY ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item67149610.html
kółka do wózków coworking częstochowa