allegro

Nie masz konta? Zarejestruj się! Hasło uciekło? ;) Logowanie przez Facebook
Autor Wiadomość
mlodykitol1 użytkownik Od: 11 maja 2009
Punkty: 7
Wysłany: 11 maja 2009, 21:45
Pozwulcie mili państwo, że w skrucie opiszę to co mi się przytrafiło na Allegro parę dni temu. Otóż pewien metafizyk, czy jak go nazwać uskutecznia swoje tere-fere podając się za mnie jako mlodykitol. Dokładnie trzy dni temu, przy próbie logowania się na Allegro (pomimo dokładnego podania hasła) okazało się, że moje konto zostało zablokowane. Pisałem w tej sprawie do serwisu, ale jak dotąd nie otrzymałem odpowiedzi. Postanowiłem więc założyć nowe konto już jako mlodykitol1. Korzystając z snajper.net (programiku służącego do wstrzeliwania się w aukcję w ostatnich sekundach) licytowałem dwa przedmioty. Jeden z nich wygrałem, a drugi przelicytował mnie gość o figlarnym nick'u Mollybloom. No cóż zdarza się. Zauważyłem przy tym, że zamiast mlodykitol1 widniało mlodykitol. Tak się składa, że cztery godziny przed końcem obu aukcji postanowiłem założyć nowe konto, już jako mlodykitol1, ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi o weryfikacji mojego wcześniejszego konta. Dalej, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zaobserwowałem (przy próbie wejścia w dane kontrachenta), że nie wygrałem tej aukcji. Pamiętam dokładnie, że w obu aukcjach licytowałem jako mlodykitol1. Nie wiem, czy to za sprawą "ducha św.", czy jak, zaraz potem zauważyłem kolejny przejaw metafizyki tego kogoś. Zaraz po tym jak wysmarowałem mu litanię na jego maila i zagroziłem konsekwencjami, mój nick w magiczny sposób przeistoczył się z mlodykitol1 na mlodykitol. Na pozór supersprzedawca, no wiecie mili państwo super pozytyw i wogóle the best, a tak naprawdę niezły cwaniak, albo poprostu świr. No cóż transcendentalizm na maxa. Postanowiłem dodać go do moich ulubionych superbohaterów w zakładce dodaj do ulubionych sprzedających, żeby przypadkiem nie zapomnieć tego Pana. Nie wiem już czy poleciały grzybki halucynogenne, czy jakiś lepszy towar, ale naprawdę powinszować talentu temu panu. Teraz już wiem, kto mi nasrał w Allegro. Przestrzegam naśladowców przed konsekwencjami szybkiego wylądowania w szpitalu psychiatrycznym, albo jeszcze lepiej na biegunie pd. jeśli komuś się spodoba ten uroczy zakątek. Na tym kończę ten krutki mam nadzieję wywód. mlodykitol1
tomektomek1995 użytkownik Od: 13 lipca 2009
Punkty: 156
Wysłany: 8 listopada 2009, 15:09
tępić takich cwaniaków