allegro

Nie masz konta? Zarejestruj się! Hasło uciekło? ;) Logowanie przez Facebook
Autor Wiadomość
eliss_a użytkownik Od: 26 listopada 2010
Punkty: 3
Wysłany: 26 listopada 2010, 12:58
Witajcie,
Jestem wielce rozczarowana allegro, jak dotychczas nie miałam żadnych zastrzeżeń,ale właśnie otrzymałam informacje na swoją skrzynkę o zablokowaniu konta i powiem Wam, że jestem bardzo zła, bo nie rozumiem dlaczego zostało mi zablokowane, powód rzekomo jest taki,że korzystam niejako z innych kont, co w ogóle nie jest prawdą i w takich sytuacjach widać jak działa system allegro, więc napisałam list z zażaleniem, oczywiście odpowiedź była automatyczna,że nie trzeba wypisać formularz,żeby się z nimi skontaktować, wpisując tematy pytań już sugerowanych,a przecież problemów jest wiele więc jak wybrać z dziesięciu ten co nas dotyczy, i to dla mnie jest absurdalne!!!
Nie mają kontaktów telefonicznych,powinni mieć infolinie na którą się dzwoni w trudnych sytuacjach, bo nie wierze,że nie ma oszustów na allegro.
Zobaczyłam zalety zakupów w sklepach, widzimy towar, możemy przymierzyć, często kupiłam coś co ładniej wyglądało na zdjęciach,a w rzeczywistości było tandetą, której bym nie chciała dostać nawet za darmo,mamy gwarancje i reklamacje,a tu czasami ktoś może zablokować sobie konto i reklamacje wysyłamy do kosmosu. Zastanówcie się moi drodzy, bo ja ujrzałam allegro z tej czarnej strony i przekonam swoich znajomych do zakupów w sklepach :)