Boli Cię kolano, strzyka w stawie, męczą dolegliwe choroby?
Dobrze trafiłeś.


Opijemy Twoje zdrowie z okazji imienin/urodzin/dowolnej innej okazji.

Nie od dziś wiadomo, że zdrowie ważniejsze niż „dobre mienie, perły, kamienie” (podając za Janem Kochanowskim).

Jeżeli jesteś zapracowany, wiecznie zajęty, nie masz zbyt dużo czasu i ochoty na życie towarzyskie - nie martw się!!! Dobrze trafiłeś!!! Z miłą chęcią opijemy dowolną okazję.
Oferujemy oczywiście gwarancję w postaci sprawozdania, filmu wideo (z nagranym „sto lat”) oraz fotoreportażu. W skład sprawozdania będzie wchodzić dokumentacja dotycząca słuchanej muzyki, ilości wypitego alkoholu, dowcipów opowiedzianych w trakcie imprezy, a także opisane zostaną w szczegółach wszystkie tzw. "misje po pijaku".
W przeciwieństwie do konkurencji gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę (8 lat w branży i 5. rok na studiach)!!! A dla każdego klienta !!!GRATIS!!! rysunek kropki w programie graficznym w dowolnym kolorze (oczywiście tylko z przedziału 16 podstawowych kolorów). Tylko u nas. Takiej promocji nie spotkacie nigdzie!!!
Ponieważ w trakcie naszego przygodnego życia pijąc nasze zdrowie jesteśmy niemal nieśmiertelni. Nie jest nam, także, obojętny los wszystkich, którzy boją się podjąć tak ważnego zadania jakim jest opicie imienin, urodzin, czy dowolnej innej okazji. Z tego powodu odnaleźliśmy w sobie altruistyczną duszę i pragniemy nieść pomoc.

Z naukowego punktu widzenia skuteczność zdrowotna naszej metody jest (dla klientów) porównywalna ze skutecznością homeopatii.

Nie czekaj!!!

Termin: piątek oraz sobota (+ ew. inny termin po wcześniejszym uzgodnieniu), ale po wpłynięciu pieniędzy na konto.

5

+ oceń -
Opijemy dowolną okazję ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item534683791.html
kółka do wózków coworking częstochowa