Witam!! Do "sprzedania" mam Nintendo ds classic. Słowo sprzedania ustawiłem w " " " nie bez powodu. Tak naprawdę wcale tego nie chce !! zostałem do tego zmuszony przez moją super (...) dziewczynę. Czuje się jakbym rozstawał się z najlepszym przyjacielem jak nie z dzieckiem. Dlatego też aukcję tą traktuje w kategoriach adopcji. Razem z Nintendo spędziliśmy wiele cudownych chwil i mam z nim wiele cudownych wspomnień oraz nieprzespanych nocy. Niestety moja super (...) wierna (...) dziewczyna postawiła mi warunki nie podlegające negocjacji ("Jacek ty **** ********** albo odłożysz to ***** i zaczniesz działać swoim stylusem jak prawdziwy mężczyzna albo z nami koniec!!!! "). Popadłem w 2 tygodniowy alkoholizm. Po czym zadałem sobie pytanie "co zrobić ?".Ułożyłem sobie tabelkę wad i zalet którą załączyłem do zdjęć (zdjęcie nr4). Wyniki były przerażające. Za obiema stronami przemawiały mocne argumenty. No aczkolwiek dziewczyny na allegro wystawić nie mogę (niestety). A więc jednak muszę rozstać się ze swoją niunią-DSem :(.
W zestawie oferuję Nintendo Ds Classic, 1 stylus - drugi pogryzł mi w zeszłe wakacje jeleń (Megaloceros giganteus- kawał przebiegłego ********** !!), ładowarkę, twardy pokrowiec, nagrywarkę R4 oraz nagrywarkę USB do mikro SD (karty pamięci nie daję bo hmmm... bo nie ;p). Proszę o rozważne licytowanie !! Mam nadzieję że mój przyjaciel odnajdzie jeszcze dużo szczęścia w rękach innego gracza. Który pokocha go i uszanuje tak samo jak ja.
pozdrawiam i zapraszam do licytacji !!!!!!!!!!!!!Dodano 2009-06-17 11:43
w odpowiedzi na liczne pytania odpowiadam:
czy twoja dziewczyna wie o tej aukcji ?
oczywiście ze wie. zarobiona kasę mam nadzieję przeznaczyć na wszelkiego rodzaju erotyczne zabawki, żele intymne oraz korki analne ( po to aby odzyskała wiarę w moją męskość ) ;p

czy do zestawu dołączasz jeszcze kartę wad i zalet ?
nie ;p chyba ze cena przekroczy 400000 :D

czemu nie dodajesz karty pamięci ?
bo nie ;p


Dodano 2009-06-20 12:10
W odpowiedzi na wiele pytań od ludzi którzy myślą że są śmieszni aczkolwiek im to nie wychodzi.
Nie, nie wystawie mojej dziewczyny na aukcji bo:
1. allegro tego zakazuje ;p
2. bo nie ;p
A więc z pretensjami do allegro nie do mnie. Aczkolwiek mam dla was radę !! Jeżeli aż tak bardzo nie chce wam się ruszyć sprzed komputera że szukacie dziewczyn do kupienia na allegro pozostaje jedna opcja. Wstańcie z rana, włączcie komputer (tak jak zwykle to z rana robicie ;p) idźcie do kuchni z półki weźcie bułki tartej i usypcie ścieżkę wprost pod drzwi swojego pokoju. Następnie wejdźcie do pokoju i zaczajcie się za łóżkiem tudzież za biurkiem. Poczekajcie chwilę... i wreszcie!! jak usłyszycie skrzypnięcie drzwi...!! wyskoczcie ze swojej kryjówki i używajcie do woli !! Oto przed wami świeżo zanęcona prosto z rannego rykowiska WASZA STARA !!
resztę allegrowiczów zapraszam do licytacji !!;p

7

+ oceń -
NINTENDO DS CLASSIC + R4 +pokrowiec !! POLECAM !!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item663478751.html
kółka do wózków coworking częstochowa