Witam na mojej aukcji.


Skoro tu wszedłeś/weszłaś to musi oznaczać że jesteś zainteresowany/a kupnem najnowszego modelu Aj-fona, następcy iPhone'a o czym świadczy wygrawerowana mazakiem liczba '177' na obudowie. Jest to unikatowy numer seryjny tego niepowtarzalnego modelu. Zostało wyprodukowane zaledwie 15 takich sztuk na świecie, więc by zmylić konkurencję wygrawerowany numer 177 to tak naprawdę 1+7+7.
Więc jest to ostatnia sztuka z tej niepowtarzalnej serii. Z przecieku tajnych akt CBŚ wynika, że jeden z egzemplarzy tego nowoczesnego telefonu stoi w sypialni jednej z córek byłego prezydenta USA. Dostała go na komunię jako prezent ślubny.

Dokładniejszego opisu mógłbyś szanowny Allegrowiczu poszukać sobie w googlach ale ja wiem że klienci są leniwi i im się nie chce a ja chcę zarobić na alkohol (oczywiście do celów naukowych) to się poświęcę i napisze:


- w przeciwieństwie do poprzedniej wersji posiada klawiaturę sprzętową, która jest zrobiona w zupełnie nowej, właściwie niespotykanej w telefonach innych marek formie, pozwala wykręcić każdy numerek bez idiotycznego stukania w klawiaturę, dzięki temu jest odporna na zepsucie się klawiszy. Jest także niebywale ergonomiczna i idealnie nadaje się do np. gry w Hugo;


- problemy z wyświetlaczem rozwiązano w genialny sposób, po prostu go nie zamontowano, jak to się mówi: najprostsze rozwiązania są najlepsze;


-książka telefoniczna jest praktycznie nieograniczona, w dodatku wbudowany interaktywny syntezator mowy (piękny głos kobiety, a w piątki męski) odpowie na nasze wszystkie pytania;

-wbudowany cyfrowo-analogowy regulator głośności z wbudowanym wzmacniaczem, dekoderem dolby digital pro logic z aktywnym subwooferem i dźwiękiem przestrzennym pozwoli nam na niezapomniane doznania podczas rozmów z teściową lub ulubionym sąsiadem.
Takie rozwiązania audio są stosowane jedynie w kinach IMAX oraz montowane przez niektórych tunerów BMW z Kniażyc i okolic.

-wymienne obudowy zapewniają, że telefon nigdy się nie znudzi;

-kolejnym rozwiązaniem zaczerpniętym ze starszego modelu iPoda jest rolka, która pozwala na płynne przewijanie mp3, ogg, wav, avi, divx, mp4, xvid, acc i innych popularnych formatów multimedialnych.(możliwość aktualizacji oprogramowania aby obsługiwało format mp5, z prędkością 2 magazynków na minutę);

-to, czym czyni go niepowtarzalnym i wyjątkowym spośród innych modeli jest fakt, że MOŻNA GO ZAWIESIĆ NA ŚCIANIE!! A tego nie potrafi każdy telefon.


-jakość rozmów zapewnia specjalny chip zainstalowanych przez rosyjskich hakerów, a zamówiony prosto z wysp wielkanocnych, dzięki któremu przepustowość sygnału audio wzrasta do 320 kb/s przy próbkowaniu 48000kHz.


-fabrycznie ściągnięty simlock pozwala na pracę w każdej sieci. Tej bezprzewodowej i przewodowej. Były plany producenta, by założyć simlocka na Telekomunikację Polską, ale udało się dogadać z przedstawicielem handlowym TP.S.A.

Teraz kilka słów o tej konkretnej sztuce:
-Przedmiot jest oryginalnie zapakowany w pudełko po akademickim czajniku MAS ok24, co tym bardziej zwiększa jego wartość.
-W komplecie jest miedziany światłowód z uniwersalną końcówką, która kiedyś wyprze standard USB.
-Kolor dobrany w laboratoriach NASA pozwala idealnie dopasować aparat do każdego wnętrza.
-Gwarancja wynosi 20 sekund od momentu wysłania przesyłki.

Mam nadzieję, ze telefon został perfekcyjnie dopasowany do potrzeb wszystkich ludzi.
Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do klientów w krajach rozwijających się takich jak Bangladesz czy Polska jak i do indywidualnych klientów biznesowych wielkich korporacji handlowych takich jak Biedronka, czy Carrefour.

Proszę o rozważne licytowanie, nie wycofuje ofert z powodu ukąszenia przez jadowitego jeża z czwartego księżyca Saturna.

GRATIS DODAJĘ RÓWNIE NIEPOWTARZALNY PREZENT O WARTOŚCI 6/10 GROSZA.


Pozdrawiam i życzę miłej licytacji tego jedynego i niepowtarzalnego przedmiotu.


Dodano 2009-06-23 22:52
Mała poprawka: Niestety telefon odziedziczył po swoim poprzedniku iPhone jedną wadę: Nie obsługuje mmsów:(
Przepraszam za błąd w aukcji. I zapraszam do licytacji:)
Lista ofert kupna
Użytkownik KwotaData
AllegroFun.pl (324) 4,75 zł pią 26 cze 2009 09:40:58 CEST
AllegroFun.pl (13) 4,50 złśro 24 cze 2009 20:53:59 CEST
AllegroFun.pl (87) 4,25 złśro 24 cze 2009 20:46:30 CEST
AllegroFun.pl (17) 4,00 złwto 23 cze 2009 22:29:19 CEST
AllegroFun.pl (2) 3,75 złśro 24 cze 2009 01:13:05 CEST
AllegroFun.pl (24) 3,25 złwto 23 cze 2009 22:26:37 CEST
AllegroFun.pl (197) 2,75 złwto 23 cze 2009 22:18:59 CEST
Więcej śmiesznych aukcji na AllegroFun.pl

12

+ oceń -
NASTĘPCA IPHONE'A - AJ-FON! JEDYNY TAKI W POLSCE! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item670758405.html
kółka do wózków coworking częstochowa