!!! Witam na mojej aukcji !!!

Dziś mam do sprzedania NIC!!! NIC jest wszystkim tym czego nie ma. O NICzym nie można NICzego powiedzieć. W ogólnym pojęciu- NIC to po prostu NIC. Po długoletnich doświadczeniach o NICzym dotarło do mnie że NIC mogę sprzedać. w końcu nikt oprócz mnie nie ma na własność NICzego!!! Moja aukcja jest niepowtarzalna i na pewno nikt na allegro nie sprzedają prawdziwego oryginalnego NIC, takiego jak możesz zdobyć na mojej aukcji.  Moje NIC jest pierwszej jakości. Żadnych zanieczyszczeń,żadnych brudów, żadnych przeszkadzających ciał i przedmiotów. Prawdziwe czyste NIC.

Możesz sobie myśleć, że to jest aukcja dla komentarzy ale wtedy będziesz w wielkim błędzie, ponieważ ja moje NIC wysyłam. Mailem albo pocztą, paczką albo listem, zwykłym albo priorytetem!!!!

Kup NIC,a na pewno NIC nie stracisz. Nic nie Ci nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie pomoże Ci się wyciszyć i odprężyć. Będziesz spokojny, łagodny, wyrozumiały i tym podobne.

"... w życiu tylko NIC jest pewne..."- Denzel Washington (1999r)

Dla adminów allegro- moje NIC jest prawdziwe i oryginalne. to nie jest aukcja dla komentarza. Dowodem na to jest fakt że ja moje nic wysyłam pocztą lub mailem.

Dodaję zdjęcie mojego NIC, aby każdy mógł się przekonać o jego autentyczności.

 

Koszty wysyłki zgodne z cennikiem poczty polskiej(za pobraniem10.50, zwykła paczka 6zł, priorytet +1zł) Chyba, że zechcesz żebym wysłał NIC e-mailem.

Lista ofert kupna
Użytkownik Kwota Sztuk Data
AllegroFun.pl (21) 1.50 1 nie 28 lis 2004 12:13:59 CET

1

+ oceń -
NIC!!! zupełnie nic!!! ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony http://allegro.pl/item35873357.html
kółka do wózków coworking częstochowa sklep częstochowa