Klawiatura jest UŻYWANA 10 min.,  stan idealny !!!

Ta silikonowa rzecz przypominająca z wyglądu klawiaturę, posiadająca również kabel połączeniowy do komputera, jest przedmiotem o nieznanym mi przeznaczeniu.
Kilka razy udało mi się nawet wyświetlić jakiś znak na ekranie komputera, pod warunkiem idealnie prostopadłego naciśnięcia  klawisza, idealnie pod kątem 90 st. od podłoża, pamiętając przy tym by trafić perfekcyjnie w jego środek.  Normalny użytkownik tj. normalnie piszący więcej niż dwoma palcami, nie jest w stanie się nią posługiwać. Przedmiot ten, z niewiadomych mi powodów nazywany "klawiaturą" nie spełnia więc swoich podstawowych funkcji, tak więc używanie takiego nazewnictwa jest w tym przypadku jakimś nieporozumieniem.

Zapewne niejeden z Was zadaje sobie teraz pytanie : Czymże jest w takim razie rzeczony ów przedmiot ?

Przyznam ze rozpatruję kilka możliwości, oto niektóre z nich :
 1. Wymienna podeszwa kalosza  na śnieg i wszelką niepogodę
 2. Silikonowa ściera do walenia po głowie i na odlew np. chińskich producentów przedmiotów niewiadomego przeznaczenia
 3. Mini-wycieraczka do obuwia, do samochodu i nie tylko
 4. Ochraniacz montowany na ścianie, do walenia weń głową z bezsilnosci i rozpaczy nad swoją głupotą że wydało się pieniądze na taki czy inny shit.

Po odpowiednich modyfikacjach można zmajstrować np. :
 1. Termofor (po obcięciu jednego rogu, można by do środka wlać wrzątek) - rzecz praktyczna w czasie długich zimowych nocy, w przypadku gdy brak baby pod ręką
 2. Naciągi do procy (po uprzednim pocięciu na wąskie paski)
 3. Gumy do żucia - można żuć powycinane klawisze

Jeżeli jednak wciąż masz chęć nabyć ów przedmiot, to na poprawę nastroju i ku uciesze gawiedzi, opis producenta :

Wygodna, bezgłośna, bardzo cienka, silikonowa klawiatura do komputerów PC i MAC. Odporna na zabrudzenia, zalanie wodą, kurz, detergenty, środki odkażające,  niektóre kwasy i roztwory alkaliczne. Niezwykle łatwa w przenoszeniu w plecaku czy torbie na notebooka. Niskie, bardzo elastyczne klawisze zapewniają najwyższą wygodę pisania oraz zapobiegają zmęczeniu nadgarstków.  Ze względu na dużą łatwość mycia oraz szczelność  jest idealna do wykorzystania na wolnym powietrzu, w środowisku o dużej wilgotności, fabrykach, magazynach, szpitalach itp.

 • interfejs : USB, PS/2
 • Sposób połączenia : kabel
 • Kolor : Czarny
 • Pozostałe parametry :
  : : Długość kabla: 1.5m
  : : Wymiary:380x130x10 mm
  : : Napięcie pracy: 5,0+/-0,25V
  : : Prąd pracy: 250mA
 • WYMAGANIA SYSTEMOWE :
  Współpracuje z systemami: Windows 98/2000/ME/NT/XP/MS VISTA/Unix/MAC OS 8.6 lub wyższy, obsługuje wszystkie wersje językowe
 • Nie wymaga sterowników – Plug & Play


Pamiętaj ! Kupujesz na własną odpowiedzialność ! Zwrotów, marudzenia i pretensji nie przyjmuję.

Przed chwilą, już po wystawieniu aukcji (dziękuję za zaangażowanie) otrzymałem info z Katowic, że tam, w jednej z firm, jej pracownik miał (nie-)przyjemność nabyć ów przedmiot naśladujący klawiaturę i używał go jako packi na muchy. Ponoć osiągał znakomite rezultaty !

 

Oto kilka propozycji, które nadesłała mi pewna baristka ze Szczecina, pracująca również w niedzielę w kawiarni przy pobliskim kościele, a co za tym idzie przyjmując klientelę w postaci moherowego ku klux klanu :

" jeżeli ktoś jest zły to nie musi już kopać w monitor, może spokojnie piznąć klawiaturą o ścianę, ponadto można ją czyścić myjką karcher, coby żadnej e-coli z Internetu ne przypałętało, można ją odkurzać, oblewać wodą i innymi płynami, jeżeli nie masz w co zapakować cennego przedmiotu może posłużyć za folię bąbelkową, idealne na wycieraczkę oraz matę antypośliizgową, masażer do stóp, ewentualnie pleców ..."

".. może też przytrzymywac papier, posłużyć jako takie cos co nie wiem jak się nazywa, ale odsącza sie na tym wałek do malowania farbami, po rozpuszczeniu może imitować asfalt, można wycinać z niej literki i wysyłać listy z pogróżkami, ewentualnie etykietki na prezenty, można położyć na mokrej glebie i hodowac pod nią glizdy ..."

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły co do przydatności czy przeznaczenia tego dziwnego przedmiotu, podzielcie się ze mną nimi drogą mailową .

Klawiatura silikonowa EK113 USB, PS/2

3

+ oceń -
Klawiatura silikonowa EK113 USB, PS/2 ? » «
Zarchiwizowano w AllegroFun.pl


Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony https://allegro.pl/item1680677142.html
kółka do wózków coworking częstochowa